Tip na článok
Tip na článok
Košice
Kvízy
Muzikant Vadimír Klčo zomrel v nedeľu (1.10.) po vážnej chorobe. Bol neodmysliteľnou súčasťou hudobnej legendy ZENIT. Skladby ako Pigičaj, Keď ťa nechá dievča, či Milujem poznáme všetci.
V nedeľu (1.10.) podvečer polícia informovala o tragickej udalosti, ku ktorej došlo v meste Senica (okr. Trnava) v blízkosti rodinných domov. V miestnej časti Čáčov tu spadlo malé lietadlo, v ktorom sedeli dvaja muži. Obidvaja na mieste zahynuli.
Domčeky sú prepojené lanovými premosteniami, čo pobytu pridáva dobrodružný rozmer.
Lietadlo Danglovej spoločnosti sa zrútilo pri Senici. „Prepáčte, nie som momentálne v stave sa k tomu vyjadrovať,“ uviedol herec pre TVNOVINY.sk.
Vysmiaty Baki Sadiki vo štvrtok 21. 9. 2023 na prešovskom súdu pri prejednávaní jeho žiadosti o obnovu procesu.
Poslednú dobu sa často skloňuje problematika násilia u detí a tínedžerov. Jedným z miest, kde poukazujú na tento problém, je aj Hlohovec. Práve tu z tohto dôvodu vznikla tzv. Občianska Patrola. Viac priniesol týždenník Plus7dní v jednom z článkov.
Okrsková volebná miestnosť číslo 34 na Kúpeľnej ulici v Prešove. Jedna z členiek tejto komisie sa pokúsila o volebný podvod.
Psychiatrička Danica Caisová o strelcovi z Dúbravky: “Rodiny by si mali svojich blízkych všímať pozornejšie.
Slavomír Surový požiadal prešovský súd, ktorý ho odsúdil za vraždu, o obnovu konania. Snaží sa o ňu už niekoľko rokov. Jeho prípad prevzal iný sudca, pôvodný, ktorý sa žiadosťou zaoberal, odišiel na materskú dovolenku a tak všetko muselo začať odznova.
Ivane Christovej na kráse neuberajú ani pribúdajúce roky.
Fotostory
Tí, ktorí ešte neboli voliť, majú už len niekoľko hodín na to, aby tak urobili. Toto právo hrdo využil aj známy major vo výslužbe a dopravný analytik Ján Bazovský, ktorý sa rozhodol voliť na mieste, na ktoré mimoriadne rád spomína.
Cieľom projektu je „zakopnúť“ o osudy ľudí, ktorí doplatili na nacistický režim.
Nora Kabrheľová.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.