Tip na článok
Tip na článok
Na Slovensku sa už koncom septembra výrazne ochladí
dnes 15:41 Regióny
Trendu plastík podľahli známe političky, ale i zatiaľ menej známe kandidátky, ktoré sa o dôveru voličov uchádzajú v nadchádzajúcich voľbách. Niektoré prácu lekárov otvorene priznali, iné sa zas k tejto téme odmietli vyjadriť.
Prešovský výtvarník Erik Dráb (29).
Obnova Michalskej veže si vyžiadala obnovu vonkajších aj vnútorných častí. Po detailnejšom pozretí je vidieť, že si pamiatkari dali naozaj záležať na všetkých detailoch.
Hoci je jeseň predo dvermi, nádherné a slnečné počasie nás na Slovensku stále teší. Mnohí ho aj v týchto dňoch využívajú na dovolenky, či kúpanie, no v tomto období je pozitívom aj to, že si môžeme vychutnať mimoriadne obľúbený nápoj - tradičný burčiak! Kto by ho nemal rád?
Na snímke polciajné autá parkujú pred bytovým domom na Bieloruskej ulici v Michalovciach v utorok 17. januára 2023. V jednom z bytov na sídlisku v Michalovciach našli v utorok podvečer štyri osoby bez známok života. FOTO TASR - Roman Hanc
Udalosť, ktorá šokovala verejnosť! Len pred pár dňami polícia upozornila na prípad, ku ktorému malo dôjsť vo štvrtok (21.9.) okolo obeda. V jednej z ambulancií v Humennom pracoval a ošetroval pacientov lekár, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. A nebolo to prvýkrát.
Ján Lazorík (†93) bol neúnavný obhajca šarišského nárečia a zberateľ ľudových  tradícií.
Kvízy
Strihanie pásky, záujemcov sa tam nahrnulo neúrekom.
Oba tituly si tak na svoje konto pripísali súrodenci Erika a Samuel Hlavatý.
Robert, alias DJ Robin, deň pred tragickou smrťou predvádzal svoju dídžejskú šou v štvorhviezdičkovom hoteli v Štiavnických vrchoch.
Minulý rok trvalo osádzanie sochy Mojžiša približne 4 hodiny.
Novým majiteľom sa stal podnikateľ z Bratislavy Róbert Dičér, ktorý je zároveň aj poslancom v obci.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.