Tip na článok
Tip na článok
Najmenej 50 mŕtvych a 300 zranených si vyžiadala nehoda vlaku vo východoindickom štáte Urísa, pri ktorej sa osobný vlak zrazil s nákladným. Informovali o tom miestni predstavitelia.
Mamička so Charlottkou v nemocnici.
dnes 7:00 Rady a tipy
MIB malo byť výkladnou skriňou práce primátora Bratislavy Matúša Valla.
Zo Slovenska sa od februára do apríla nelegálne vyviezli lieky v hodnote približne 4,1 milióna eur. Išlo prevažne o cytostatiká, imunosupresíva a imunoglobulíny. TASR o tom informoval Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL).
Slovenskí hasiči ukončia v sobotu (3. 6.) svoju činnosť pri meste Conselice v Taliansku, kde pomáhali pri odstraňovaní následkov povodní. Slovenský modul vysokokapacitného odčerpávania (HCP) momentálne pokračuje v nasadení spolu s tímami z Belgicka a Slovinska. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová.
Ukrajina nebude môcť vstúpiť do Severoatlantickej aliancie skôr, ako sa skončí ruská invázia. Priznal to v piatok ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Najmenej jedného mŕtveho a deviatich zranených si v piatok popoludní vyžiadal rozsiahly požiar viacposchodovej obytnej budovy v Ríme. Oznámil to tamojší hasičský zbor. (Ilustračná fotografia).
Najmenej 50 mŕtvych a 300 zranených si vyžiadala nehoda vlaku vo východoindickom štáte Urísa, pri ktorej sa osobný vlak zrazil s nákladným. Informovali o tom miestni predstavitelia.
EBE 41 Dubaj - Na snímke zľava tímy Kanady, Francúzska, USA a Švajčiarska na Veľkej cene Dubaja 2022 v jachtingu v Spojených arabských emirátoch v Dubaji 12. novembra 2022. FOTO TASR/AP

 
From left to right, Sail GP teams from Canada, France, U.S.A and Switzerland compete during the Dubai Sail Grand Prix Race, in Dubai, United Arab Emirates, Saturday, Nov. 12, 2022. (AP Photo/Kamran Jebreili)
Francúzske úrady dali do ponuky na predaj luxusný zámok v hodnote niekoľkých miliónov eur, ktorý bol zhabaný ruskému oligarchovi Borisovi Berezovskému. (Ilustračné foto)
HONG KONG, CHINA - JANUARY 26: Tesla CEO and billionnaire Elon Musk speaks at the StartmeupHK Festival in the Central Government Office on January 26, 2016 in Hong Kong, China. The StartmeupHK Festival runs through 29 January.  (Photo by Stringer/Anadolu Agency/Getty Images)
Na snímke z 1. októbra 2022 príslušníci iránskych bezpečnostných síl používajú slzotvorný plyn na rozohnanie demonštrantov pred univerzitou v Teheráne počas protestu v súvislosti s násilnou smrťou mladej Kurdky v Iráne. Iránske bezpečnostné sily tento týždeň strieľali na demonštrantov v prevažne kurdskom regióne na západe Iránu. Zranenia pri tom utrpelo najmenej 25 protestujúcich.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.