Tip na článok
Tip na článok
EBE 29 Moskva - Na snímke zverejnenej Babuškinským obvodným súdom vodca ruskej opozície Alexej Navaľnyj gestikuluje počas pojednávania v Moskve v utorok 16. februára 2021. Na okresnom súde v Moskve sa začalo ďalšie pojednávanie v kauze ohovárania veterána druhej svetovej vojny, ktorého sa údajne dopustil opozičný politik a protikorupčný aktivista Alexej Navaľnyj. Podľa prokuratúry, ktorá na utorňajšom pojednávaní sumarizuje svoje argumenty, bolo
Pre výbuch sopky Cumbre Vieja na ostrove La Palma evakuovali ďalšie mestá a zrušili lety.
Auto nabúralo do budovy.
Piati horolezci zahynuli, mnoho ďalších utrpelo vážne zranenia.
Na snímke očkovanie študentov vysokých škôl proti ochoreniu COVID-19, ktoré spustili na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave v pondelok 20. septembra 2021.
Tretiu dávku proti covidu dostalo už vyše 1000 ľudí
ILUSTRAČKA: POLÍCIA SR
...
Alex (27): Pracujem z domu už asi rok a pol, do práce vybehnem len občas a tak to zatiaľ vyhovuje mne aj môjmu šéfovi. Kvôli pandémii sa mi upravila náplň práce a väčšinu vecí viem vybaviť z domu, cez telefón a notebook, tak nepotrebujem dochádzať do práce do Bratislavy, čo je veľké plus.
Považskobystrickí policajti začali trestné stíhanie za prečin poškodzovania cudzej veci voči mužovi, ktorý strieľal do okna rodinného domu v Považskej Bystrici.
Primátor mesta Bratislava Matúš Vallo tvrdí, že bratislavský nultý obchvat, diaľnica D4 a rýchlostná cestu R7 nebude môcť byť považovaná za dokončenú, pokiaľ nebude dokončená mimoúrovňová križovatka Prievoz v Bratislave.
Ilustračné foto.
(Ilustračné foto)
Aká je skutočná pravda s registráciou Matoviča? Vie zrejme len on sám, ale vyjadrenie odmietol.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.