Tip na článok
Tip na článok
Strelec z amerického štátu Texas Patrick Crusius, ktorý zabil 23 ľudí pri rasistickom útoku na hispánskych zákazníkov v obchodnom dome Walmart v roku 2019, v pondelok súhlasil s odškodným vyše päť miliónov dolárov pre rodiny obetí. (Ilustračné foto)
Poľsko možno posilní kontroly na hranici so Slovenskom, aby zastavilo prílev migrantov smerujúcich do Nemecka. V pondelok to vyhlásil hovorca poľskej vlády Piotr Müller. (Ilustračné foto)
Ak smrad z mandlí môžu aj časté angíny.
Včerajšia noc na Slovensku bola výnimočná. Mali sme totiž možnosť pozorovať unikátnu červenú polárnu žiaru. Na podobné divadlo sa môžete tešiť aj dnes!
Aj v reštauráciách treba byť obozretný.
peniaze, eurá, euro
Na snímke študenti si preberajú hlasovací lístok v simulovaných parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnili na Gymnáziu Ľudovíta Štúra 21. septembra 2023 v Trenčíne. FOTO TASR - Radovan Stoklasa
Španielska polícia zatkla v španielskej provincii Málaga na juhozápade krajiny 34-ročného kňaza podozrivého zo sexuálnych útokov na viacero žien. (Ilustračná fotografia)
Spojené štáty oficiálne uznali nezávislosť dvoch tichomorských ostrovných štátov - Cookovych ostrovov a Niue. Oznámil to v pondelok americký prezident Joe Biden na stretnutí s lídrami Fóra tichomorských ostrovných štátov v Bielom dome.
Ján Lazorík (†93) bol neúnavný obhajca šarišského nárečia a zberateľ ľudových  tradícií.
Kvízy
Mladí kandidáti
Po nočnom ruskom raketovom útoku na ukrajinskú Odeskú oblasť našli v pondelok trosky rakety S-300 v Podnestersku, separatistickom regióne Moldavska. (Ilustračné foto)
včera 18:00 Rady a tipy
Na snímke predseda vlády Ľudovít Ódor počas tlačovej konferencie k Plánu obnovy 25. septembra 2023 v Bratislave.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.