Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Na snímke zaplavená časť plochy Sadu Janka Kráľa v Bratislave. K zatopeniu prišlo z dôvodu poruchy na jednom z veľkých transportných vodovodných potrubí vedúcich z vodného zdroja Pečniansky les smerom do Petržalky.
Lance Reddick a Keanu Reeves si zahrali vo všetkých štyroch častiach série. Isté je, že v prípadne 5 časti sa už Lance neobjaví.
Nora Mojsejová.
Lucia Kurilovská pripomína, že v rámci akadémie mnohé preverila, je s každým súčinná a tak nemieni odstúpiť. Rovnako si nemyslí, že by mal niektorý zo zamestnancov čeliť trestnému stíhaniu.
Predražené energie zatvárajú na Slovensku veľké firmy.
Jednotka tohtoročného draftu Juraj Slafkovský strelil svoj prvý gól v NHL pri víťazstve jeho Mondtrealu nad Arizonou 6:2.
Napriek nepriazni osudu žije naplno a úspešne sa venuje tomu, čo ho najviac napĺňa - lukostreľbe. Banskoštiavničan Viktor Kovanda (28) ani napriek zdravotným problémom, ktoré ho sprevádzajú od narodenia, na život nezanevrel, práve naopak. Porozprával nám svoj silný príbeh.
Takýto záber je minulosťou. Matoviča postupne opúšťajú jeho verní. On sa však tvári, že všetko sa deje podľa jeho scenára. Ten napísal ešte vlani v decembri.
Valentínsky horoskop pre vás zostavila veštica a numerologička Daniela Paculíková.
Malý kaštieľ v Ľuboticiach pri Prešove postavili v 17.storočí, je v susedstve tamojšieho kostola Narodenia Panny Márie.
Otec berie so sebou syna na spoločenské akcie, ale aj na koncerty, športové zápasy a podobne.
Matovič zhodnotil debatu v MIchalovciach na jednotku, zatiaľ bez hviezdičky.
Obrovská tragédia! V Hnúšti (okr. Rimavská Sobota) prišla v nedeľu (12.3.) o život iba trojročná Sofinka obzvlášť smutným  spôsobom. Zasahovať preto musel aj tím krízovej intervencie.
Viete sa v kuchyni nielen zvŕtať, ale sa aj vyznáte aj hlbšie v gastronómii? Náš kvíz vás preverí.
Kvízy

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.