Tip na článok
Tip na článok
Výstraha pred búrkami platí aj pre sobotu. (Ilustračné foto)
Na záberoch je Adam Puškár, obvinený z vraždy Daniela Tupého, ktorý chce ísť na slobodu.
Vo veku 49 rokov zomrel slovenský výtvarník Erik Binder.
Na snímke zaplavené autá na parkovisku pri Štrkoveckom jazere po výdatnom daždi 8. júna 2023 v Bratislave.
Smolenice. Môžete sa prejsť okolo romantického zámku a prezrieť si i jeho priestory, vybrať sa na starobylé hradisko Molpír, vystúpiť na kopce Čierna skala, Veterlín, Havranica či na najvyšší vrch Malých Karpát Záruby (767m.n.m.) alebo zostúpiť do jedinej jaskyne na západnom Slovensku, ktorá sa volá Driny.
Ďalšia zbytočná smrť mladého človeka! Pri tragickej dopravnej nehode pri Močenku v šalianskom okrese, zomrel v stredu (7.6.) vo večerných hodinách len 17-ročný chlapec. V aute sa nachádzali ešte ďalší traja mladí ľudia!
Koláž.
Nehoda v Čechách na Svitavsku si vyžiadala životy troch Slovákov.
Natália chcela byť právničkou, sen dievčaťa zmaril opitý Dušan Dědeček.
Súčasťou ich stretnutia je spoločný spev.
Na snímke Dušan D. prichádza na súdne pojednávanie 8. júna 2023 v Bratislave. Dušan D. pod vplyvom alkoholu šoféroval vlani 2. októbra neskoro večer auto, ktoré narazilo v centre Bratislavy do zastávky mestskej hromadnej dopravy Zochova. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a niekoľko zranených. Dušan D. je väzobne stíhaný od októbra 2022 pre dôvodnú obavu z pokračovania v trestnej činnosti. FOTO TASR - Martin Baumann
Nájdeme ho priamo v centre na Námestí sv. Trojice, no pritom ponúka úžasný pokoj a nenahraditeľné prírodné scenérie. Rodný dom svetoznámeho Deža Hoffmanna, rodáka z Banskej Štiavnice, láka návštevníkov z celého sveta. Nachádza sa v ňom totiž múzeum venované tomuto výnimočnému umelcovi.
Nález tela muža pod mostom Lafranconi.
Dobrovoľníkom aj vďaka slnečnému počasiu a dobrej nálade išla výsadba rastlín v okolí jazierka od ruky.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.