Tip na článok
Tip na článok
NA DIAĽNICI D2 ZVÝŠTE SVOJU OPATRNOSŤ
Ladislav Bašternák
Peter sa dlhé roky venoval bojovým umeniam.
Nebohý Denis Jaššo (†22) z obce Bystré zomrel v piatok 14. januára 2022 pri dopravnej nehode medzi obcami Čierne nad Topľou a Hlinné. Mladý muž študoval na stavebnej fakulte a všetci, ktorí ho poznali, ho hodnotia ako šikového a dobrého mladého muža.
Nezvestných chlapcov našli v nákupnom centre Nivy. Polícia ich zobrala na oddelenie do Bernolákova.
Ani počas dnešného 4. dňa pátrania sa záchranárom HZS a ani záchranárom poľského TOPR nepodarilo nájsť nezvestného 58 – ročného poľského turistu.
PRI DOPRAVNEJ NEHODE PRIŠIEL O ŽIVOT CHODEC
Na snímke MILOSLAVOV – areál bývaleho družstva. Kauza detskej šikany v Miloslavove, keď tínedžeri zbili a opili len 11-ročné dievča.
Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Štúrove zachránili život 30-ročnej žene. Počas nočnej služby preverovali oznámenie 30-ročnej ženy z Kamenína, že ju jej druh kope a bije. (Ilustračná fotografia)
Neznámi lupiči v sobotu popoludní prepadli v centre Prahy predajňu luxusných hodiniek. Policajti po ozbrojených mužoch pátrajú. (Ilustračná fotografia)
Horskí záchranári z Vysokých Tatier spolu s Vrtuľníkovou záchrannou zdravotnou službou (VZZS) pomáhali v sobotu (3. 7.) popoludní 49-ročnej slovenskej turistke, ktorej pod vrcholom Kriváňa prišlo nevoľno a krátko na to upadla do bezvedomia.
Nedávne násilné nepokoje v Kazachstane, ktoré sa začali pokojnými protestmi proti zvýšeniu cien pohonných hmôt, si vyžiadali celkovo 225 mŕtvych.
Pátranie po 58-ročnom poľskom turistovi, ktorý sa nevrátil z túry v Západných Tatrách, je zatiaľ neúspešné.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.