Tip na článok
Tip na článok
JB 11 Jerevan - Ruský prezident Vladimir Putin počas zasadnutia lídrov krajín Organizácie Zmluvy o kolektívnej bezpečnosti (CSTO) v arménskom Jerevane 23. novembra 2022. FOTO TASR/AP 

Russia's President Vladimir Putin attends a regular session of the Collective Security Council of the Collective Security Treaty Organization (CSTO) in Yerevan, Armenia, Wednesday, Nov. 23, 2022. (Vladimir Smirnov, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP)
Tri nevinné obete opitého vodiča - Iveta, pavel a Viera.
Polícia obvinila v Galante 66-ročného muža zo zločinu zabitia
DOPRAVNÁ NEHODA V POVAŽSKEJ BYSTRICI MALA FATÁLNE NÁSLEDKY PRE 55-ROČNÉHO VODIČA
Ilustračná fotografia.
O desivom prípade, ktorý sa odohral v obci Budča (okr. Zvolen)  polícia informovala verejnosť ešte tento rok v marci, odkedy prebiehalo intenzívne vyšetrovanie. Polícia však najnovšie hovorí výraznom posune v prípade a vyjadril sa aj právny zástupca obvineného.
Polícia - ilustračka
Krajská prokuratúra (KP) v Trenčíne preveruje ministra vnútra Romana Mikulca (OĽANO) a policajného prezidenta Štefana Hamrana v súvislosti s nelegálnou migráciou. Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku. Upozornil na to Denník N, TASR to potvrdil aj hovorca Generálnej prokuratúry (GP) SR Dalibor Skladan.
Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) obvinil minulý týždeň bývalého šéfa štátnej Všeobecnej zdravotnej poisťovne Marcela F. z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.
Ilustračné foto
Mikuláš nebola len zábava, ako deti hlavne naháňal strach.
Po nehode na priechode pre chodcov v Zemianskych Kostoľanoch zomrela 71-ročná chodkyňa.
Všetko sa začalo nevinne, ako cesta za lepšou budúcnosťou.
Mladá žena sa spoznala s mužom, časom sa dohodli, že si nájdu prácu v Českej republike. Do tohto momentu bolo všetko  v poriadku.
Pojednávanie na Okresnom súde Bratislava I v kauze Maják nádeje, v ktorej je obžalovaný Pavol Rusko. Na snímke je Pavol Rusko.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.