Tip na článok
Tip na článok
Manželka našla muža (†69) v žumpe: Zachraňovali aj susedia
dnes 6:00 Rady a tipy
Mala celý život pred sebou, no osud to, žiaľ, zariadil inak. Vo štvrtok (28.9.) sa najbližší rozlúčili s len 21-ročnou Laurou, ktorá minulý týždeň tragicky zahynula pri dopravnej nehode.
Slovenská inšpekcia životného prostredia sa zamerala na kontrolu lodí na Dunaji.
Našim bankám klienti dôverujú. Viac ako politikom.
Obchodné centrum Central v Bratislave.
Luciu vinia z vraždy manžela.
parkovanie
Miška v Kováčovej. S mamičkou a milovaným psíkom na prechádzke. Rodičia prichádzali za dcérou každý víkend. V sobotu pricestovali a v nedeľu sa vracali domov. Teraz však pobyt prerušili.
Pokuta za parkovanie na chodníku v čase, keď ešte nebol v platnosti zákon o zákaze parkovania motorových vozidel na chodníku v mieste, ktoré na to nie je vyhradené. Vodič vozidla odstaveného od okraja chodníka porušil zákaz jazdy po chodníku, čím sa dopustil dopravného priestupku. Bratislavská mestská časť Petržalka niekoľko dní pred vstupon zákona do platnosti nemá vyriešené značenie odstavných plôch a tak jej obyvateľom neostáva iné, ako vziať iniciatívu do vlastných rúk.
Na Slovensku sa už koncom septembra výrazne ochladí
Muž ich však prenasledoval a vo vyhrážkach pokračoval.
Numerologička sa pozrela na lídrov politických strán.
V predvolebnej diskusii sa v utorok večer v TV Markíza zišli lídri hnutí a strán SaS Richard Sulík, Sme rodina Boris Kollár, Progresívne Slovensko Michal Šimečka, KDH Milan Majerský, SNS Andrej Danko, OĽaNO Igor Matovič, a Republika Milan Uhrík. Hlas-SD napokon poslal svojho podpredsedu Erika Tomáša a Smer-SSD, ktorému sa nepáči, ako o ňom informuje TV Markíza, neposlal nikoho.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.