Tip na článok
Tip na článok
Manželka našla muža (†69) v žumpe: Zachraňovali aj susedia
Mala celý život pred sebou, no osud to, žiaľ, zariadil inak. Vo štvrtok (28.9.) sa najbližší rozlúčili s len 21-ročnou Laurou, ktorá minulý týždeň tragicky zahynula pri dopravnej nehode.
parkovanie
Na Slovensku sa už koncom septembra výrazne ochladí
Trendu plastík podľahli známe političky, ale i zatiaľ menej známe kandidátky, ktoré sa o dôveru voličov uchádzajú v nadchádzajúcich voľbách. Niektoré prácu lekárov otvorene priznali, iné sa zas k tejto téme odmietli vyjadriť.
Prešovský výtvarník Erik Dráb (29).
Leon (†33) nezvládol hádku s priateľkou: V búrke sa vyštveral na eletrický stĺp, zabil ho prúd
Hoci je jeseň predo dvermi, nádherné a slnečné počasie nás na Slovensku stále teší. Mnohí ho aj v týchto dňoch využívajú na dovolenky, či kúpanie, no v tomto období je pozitívom aj to, že si môžeme vychutnať mimoriadne obľúbený nápoj - tradičný burčiak! Kto by ho nemal rád?
Na snímke polciajné autá parkujú pred bytovým domom na Bieloruskej ulici v Michalovciach v utorok 17. januára 2023. V jednom z bytov na sídlisku v Michalovciach našli v utorok podvečer štyri osoby bez známok života. FOTO TASR - Roman Hanc
Udalosť, ktorá šokovala verejnosť! Len pred pár dňami polícia upozornila na prípad, ku ktorému malo dôjsť vo štvrtok (21.9.) okolo obeda. V jednej z ambulancií v Humennom pracoval a ošetroval pacientov lekár, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. A nebolo to prvýkrát.
Keďže po celý čas nemali čo jesť, pustili sa do rozkladajúceho sa tela ich zosnulého pána.
Bielovodská dolina v severnej časti Vysokých Tatier je od hraničnej Lysej Poľany sprístupnená návštevníkom modro značeným turistickým chodníkom. V spodnej časti doliny pretekajúca riečka Biela voda tvorí štátnu hranicu medzi Poľskom a Slovenskom. V hornej časti pod hlavným hrebeňom Tatier sa turistický chodník rozvetvuje. Modro značený pokračuje cez sedlo Prielom do Veľkej Studenej doliny, zelený umožňuje priechod cez sedlo Poľský hrebeň do Velickej doliny.
Ján Lazorík (†93) bol neúnavný obhajca šarišského nárečia a zberateľ ľudových  tradícií.
Kvízy
Strihanie pásky, záujemcov sa tam nahrnulo neúrekom.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.