Tip na článok
Tip na článok
Kabrheľ si užíva pobyt pri mori.
UsmievAnka obklopená
archív
Priestory opustenej psychiatrickej liečebne v Žiline.
Herečka Milka Zimková (†71) bola originálna.
Obžalovaná s odvolaním neuspela.
Strašný prípad v Prešove.
Mal to byť krásny víkendový výlet, ten sa ale zmenil na mimoriadnu tragédiu! V sobotu (27.5.) nahlásil turista prostredníctvom tiesňovej linky Horskej záchrannej službe (HZS) pád turistky zo Zbojníckeho chodníka v Tiesňavách vo Vrátnej doline. Tá po páde do rokliny viac nereagovala.
Podľa doterajších zistení išiel vodič smerom od obce Slavkovce do Zemplínskych Kopčian.
Pre Liečebné termálne kúpele v Sklených Tepliciach na strednom Slovensku pracoval dlhých 50 rokov a stále sa sem rád vracia. Stopy po jeho svedomitej práci sú vidieť na každom kroku a o kúpeľoch má jednoznačne najrozsiahlejšie vedomosti. Dnes už 88-ročný pán Ladislav Máčaj nám prezradil nielen to, aké bolo toto svetoznáme miesto v minulosti.
Michal Petraník na Krajskom súde v Prešove. Pred vyhlásením definitívneho rozsudku, ktorým ho senát poslal do basy na dva roky, ušiel z budovy súdu.
Z pohrebu emeritného košického arcibiskupa Alojza Tkáča v Dóme sv. Alžbety Košiciach 30. mája 2023, ktorý zomrel 23. mája v Košiciach vo veku 89 rokov. Pochovali ho rovnako ako kardinála Jozefa Tomka v krypte Dómu sv. Alžbety pod oltárom.
Otvorenie Actionu v Petržalke.
Dano bol veselá kopa. Peter ešte stále nespracoval to, že o kamarátovi bude hovoriť už len v minulom čase.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.