Tip na článok
Tip na článok
Svieca ako spomienka na nebohú lekárku.
Na robotníkov sa prepadla strecha
Presťahovala sa do amerického Chicaga a rozbehla úspešný biznis. Sympatická Martinčanka Dominika Karcolová (30) sa nebála a priniesla za “veľkú mláku” niečo nové. Už niekoľko rokov sa tu totiž úspešne venuje cateringu a Američania jej obložené misy doslova zbožňujú!
Len pred pár dňami zasiahla Slovensko smutná správa. Zomrel známy lekár MUDr. Metód Čáder, ktorý pôsobil v Kysuckej nemocnici, v Klinike v Oščadnici.
Partner prezidentky Zuzany Čaputovej Juraj Rizman sprevádza svoju polovičku na všetkých možných pracovných cestách. Oku pozorného sledovateľova určite neunikla preňho typická mimika - vážny výraz v tvári bez akéhokoľvek náznaku úsmevu, ktorú očividne nerád mení. Touto fotografiou však mnohých prekvapil.
Diaľničný úsek pri Ružomberku sa nepodarí dokončiť v pôvodne avizovanom čase, teda do konca roka 2023.
Ešte v roku 2007 otriasla Slovenskom brutálna vražda 22-ročnej krupiérky z Lučenca, ktorú kvôli peniazom pripravil o život Róbert Ďurina (45). Ten si aktuálne svoj trest odpykáva v banskobystrickej väznici. Tým, čo najnovšie požadoval od súdu, mnohých prekvapil.
Poslanky?a Romana Tabák
Lyžovačka na Donovaloch.
V nemocnici
Vľavo zubárka Lucia Piteková, s ktorou chodil pred Miroslavou Valovičovou. Na druhej fotografii je Juraj Droba so svojou bývalou partnerkou Katarínou Leškovou, s ktorou má syna Juraja Antona.
Svetlana odporúča Pavlíne aj zmenu účesu.
Kráľovná Alžbeta II.
Fotostory
Takéto šťastné chvíle sú už navždy minulosťou a nikdy sa nevrátia. Hanka so Štefanom a Adelinkou.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.