Tip na článok
Tip na článok
Železničná trať Margecany - Červená Skala je najkrajšia na Slovensku.
JB 31 Minsk - Bieloruský prezident Alexandr Lukašenko hádže do urny svoj hlas počas hlasovania v prezidentských voľbách vo volebnej miestnosti v Minsku 9. augusta 2020. V Bieloruska sa v nedeľu konajú v poradí šieste voľby hlavy štátu od roku 1991, keď táto bývalá sovietska republika získala nezávislosť. Prvýkrát v moderných dejinách Bieloruska sa voľby uskutočnia bez účasti širokého spektra medzinárodných pozorovateľov, upozornila agentúra TASS. FOTO TASR/AP

Belarusian President Alexander Luka
Sofia má rada hry, no najradšej spieva.
Očkovanie by pomohlo najmä seniorom, nie u všetkých však podľa odborníkov zaberie.
Lanovka na Kasprov vrch v Poľských Tatrách.
Prežite zvyšok leta na krásnych miestach v Košickom kraji.
Približne pätina zamestnancov jedného z trenčianskych výrobných závodov zostala v karanténe. Na snímke vstup do závodu Leoni  6. augusta 2020.
Na svojho krásneho vnúčika jeho babka spomína každý deň, už dlhých sedemnásť rokov.
Prvý
WA 13 Binghamton - Zdravotná sestra drží experimentálnu vakcínu, ktorú vyvinula farmaceutická spoločnosť Moderna v spolupráci s americkým Národným zdravotníckym inštitútom (NIH) v americkom Binghamtone v pondelok 27. júla 2020. Spojené štáty v pondelok spustili doposiaľ najväčšie testovanie očkovacej látky proti novému koronavírusu na svete. V pondelok sa očkovacia látka začala aplikovať prvým z plánovaného počtu 30.000 dobrovoľníkov, informovala agentúra AP. FOTO TASR/AP

Nurse Kath Olmstead pr
Vedeli ste, že v našich Tatrách žijú najmenšie svište na svete?
Erik Kaliňák zverejnil na sociálnej sieti vyjadrenie svojho strýka Roberta kaliňáka k prepusteniu Dominika Dána.
Takto volal šéfkuchár Andrea Ena svojich zákazníkov cez sociálnu sieť späť. V prvý deň po otvorení však zostala jeho terasa prázdna, lebo pršalo. Ale dnes má viac hostí, ako pred koronou.
Nežná Francúzka okamžite upútala každého nielen svojou krásou, ale aj vyzývavým oblečením. Práve jej prvý manžel producent a režisér Roger Vadim vytvoril jej nový imidž blonďavej krásky s výrazne namaľovanými očami. Vďaka ikonickému štýlu obliekania bola vo svojej dobe najfotografovanejšou ženou.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.