Ženská nahota sa čoraz viac dostáva do popredia, a to aj vďaka našim političkám, ktoré provokujú horúcimi letnými snímkami a zvádzajú svojimi telami. Takéto odvážne odhaľovanie si však vyžaduje dokonalý dekolt a perfektne vypracovanú postavu.

Exposlankyňa OĽaNO Romana Tabák sa však jednoznačne má čím pochváliť! Patrí medzi tie slovenské političky, ktoré denne makajú na svojej postave. Ako bývalá tenistka sa udržuje vo skvelej kondícii a intenzívne tréningy sú jej dennou rutinou.  Šport je veľmi dobrá psychohygiena a človek pri ňom môže výborne vypnúť,“ povedala nedávno pre Plus JEDEN DEŇ.

Počas tropických teplôt Tabák už viackrát predviedla svoju dokonalú postavu v odvážnych šatách či v miniatúrnych bikinách. No najviac rozruchu spôsobila, keď v priesvitných modeloch prišla len tak „naostro“ na veľké potešenie pánov. Podprsenku odhodila na projekte Fashion Ballet 2022, kde sa objavila v luxusných zelených šatách z dielne návrhárky Michaely Ľuptákovej. Po červenom koberci vykračovala s poodhaleným hrudníkom a pri pohľade na fotografov im excentricky zapózovala.

Tabák nedávno provokovala presvitajúcimi bradavkami aj na Tehelnom poli počas očakávaného zápasu Slovan Bratislava - Ferencváros Budapešť. Prestížny duel poslankyňa sledovala z VIP sektoru, kde pútala pozornosť svojím outfitom. Zvolila si sexi biele tričko s rafinovaním šnurovaním, ktoré dokonale dalo vyniknúť jej prednostiam.

Exposlankyňa OĽANO Romana Tabák si leto bez podprsenky náramne užíva! Fanúšikom poslala šteklivú fotku z bazéna.
Zdroj: facebook/romana tabak

Cez víkend sa vo Veľkej Lomnici organizovalo podujatie Charity Golf Cup 2022, kde bol výťažok zbierky venovaný Nadácii pre deti Slovenska, projektu Hodina deťom a Nadácii Miroslava Šatana, Nadácii Autis. „Pred 15 rokmi sme zorganizovali pod záštitou Petra Bondru a hráčov NHL myšlienku s výrazným charitatívnym rozmerom: pozvali sme hokejistov, športovcov, podnikateľov, jednoducho osobnosti, ktoré sú ochotné spojiť sa pre dobrú vec, pre pomoc iným,“ píšu organizátori.

Jedným z hostí Charity Golf Cup 2022 bola aj extenistka Romana Tabák. „Cca 23 000€ sa podarilo vyzbierať! To je suma, ktorá sa rozdelila deťom a nadáciám pre deti!“ informovala na sociálnej sieti. Na projekt darovala hodinu tenisu, ktorá sa vydražila za 200€. „Keď sa dá, vždy rada pomôžem! Ľudskosť spočíva hlavne v tom, že dokážeme pomáhať iným akýmkoľvek spôsobom!“ napísala Tabák.

Poslankyňa na podujatie prišla v elegantných svetlozelených saténových šatách, ktoré jej siahali po zem. Tabák si urobila selfie s viacerými účastníkmi programu, medzi inými aj s ministrom dopravy Andrejom Doležalom (Sme rodina). Práve pri spoločnej fotke so šéfom rezortu ukázala v priamom prenose, ako jej cez obtiahnuté šaty poriadne presvitajú bradavky! FOTOGRAFIU TABÁK S ODHALENÝMI BRADAVKAMI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: