Tehelné pole bolo zaplnené do posledného miesta na prestížny duel Slovan Bratislava – Ferencváros Budapešť. Vo VIP sektore pútali pozornosť známe krásky slovenského šoubiznisu a politiky, z ktorých mnohé prišli v odvážnych outfitoch.

Očakávaný duel si nenechala ujsť ani nezaradená poslankyňa Romana Tabák, ktorá prišla podporiť Slovan v elegantnom outfite. Zvolila si obtiahnuté nohavice telovej farby v kombinácii so sexi bielym tričkom s rafinovaním šnurovaním pri krku. K outfitu si zvolila elegantné semišové lodičky telovej farby a dlhý krémový sveter.

Odtiene béžovej a bielej nechali vyniknúť jej bronzovo opálenej pokožke. Jediné, čo by sa poslankyni dalo vytknúť, boli trochu strapaté vlasy. Prítomní páni si však takýto drobný detail určite nevšimli, keďže Tabák provokovala vo VIP sektore najmä presvitajúcimi bradavkami.

„Slovan je večný a nekonečný,“ napísala tesne pred zápasom Tabák na instagram. No bohužiaľ, ani podpora poslankyne v sexi outfite nepomohla belasým k postupu cez Ferencváros. „Prehrali sme 1:4. Taký je šport,“ dodala na sociálnej sieti.

Nezaradená poslankyňa Romana Tabák na štadióne Tehelné pole ukázala bradavky.
Zdroj: facebook/romana tabák

Poslankyňa Tabák si v poslednom čase čoraz viac užíva "chodenie naostro". Podprsenku odhodila aj nedávno na projekte Fashion Ballet 2022, kde sa objavila v krásnych zelených saténových šatách z dielne návrhárky Michaely Ľuptákovej. Po červenom koberci vykračovala s poodhaleným hrudníkom a pri pohľade na fotografov im excentricky zapózovala.

Zaujala aj videom, kde si obliekla poriadne sexi šaty s mega výstrihom, až z nich jej skoro vypadli prsia! Naposledy pánov provokovala v bazéne, kde sa poriadne odviazala a v priesvitných bielych plavkách opäť odhalila presvitajúce bradavky. FOTKY ROMANY TABÁK S PRESVITAJÚCIMI BRADAVKAMI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: