Známa tvár strany SaS Jana Bittó Cigániková má postavu, ktorú jej môže závidieť nejedna žena! O svoju figúru sa politička aj náležite stará a štíhlu líniu si udržiava pravidelným cvičením a športovaním. Aj preto nikdy nemala problém ukázať svoje sexi krivky. 

Poslankyňa už toto leto stihla absolvovať dovolenku na slnečnej pláži v Španiesku a následne aj vzrušujúci výlet loďou v Chorvátsku. Plavba plachetnicou bola narodeninovým darčekom pre jej kamarátku Zuzku, ktorá ju na dovolenku sprevádzala. "Nedávno mala významne jubileum a tak som si povedala, že si zaslúži niečo výnimočné. A keďže o seba dbá, zobrala som ju na pár dní na fit pobyt na plachetnici do Chorvátska. Sme prvýkrát na lodi, všetko sa húpe a je menšie, ako sme čakali. A to sme malé už čakali :)))," vysvetľovala politička dôvody, prečo sa prihlásila fanúšikom práve z lode uprostred mora.

Mnohých poriadne prekvapilo video, ktoré z výletu zverejnila Bittó Cigániková. Na nej pózuje pred kormidlom lode a na sebe má len odvážne bikini, ktoré ukázali takmer všetko! Politička si kormidlovanie lode evidentne užívala. "Pozor, žena za kormidlom lode 🙈," dodala k videu s vtipom.

Aktuálne sa zdá, že výlet na lodi v Chorvátsku saskárku poriadne rozpálil! Svojich fanúšikov totiž najnovšie prekvapila extrémne sexi snímkou, z ktorej bude mnohým pánom zaručene horúco! Bittó Cigániková je známa tým, že miluje tetovanie a má na sebe niekoľko takýchto ozdôb. Pozornosť pútajú predovšetkým rozmerné farebné lotosové kvety na jej pravom boku. Mimo toho má na svojom tele vytetovanú aj frázu „carpe diem“ a nápis One life, one chance”. Političku odfotografovali ako sa opaľuje na lodi, pričom má na sebe také miniatúrne bikini, že vyzerá, akoby pózovala nahá! Na zadočku tak odhalila aj svoje tetovanie. Veď sa presvedčte na vlastné oči!...FOTOGRAFIU BITTÓ CIGÁNIKOVEJ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Bittó Cigániková k provokujúcej fotke pripísala aj štipľavý komentár adresovaný poslancom OĽANO Milanovi Kuriakovi a Anne Záborskej. Kuriak začiatkom leta zdieľal návod pre ženy na to, ako sa majú v lete obliekať, aby si zachovali cudnosť, čo saskárku značne pohoršilo. "Čím viac budú Kuriak, Záborská a im podobní nadobúdať pocit, že ženám môžu kafrať do toho ako majú žiť a čo majú a nemajú robiť, tým viac im budeme dokazovať, že sa ich nevyžiadanými radami neplánujeme riadiť", napísala na sociálnej sieti Bittó Cigániková. Na jej príspevok následne zareagoval aj poslanec Kuriak, ktorého snímky poriadne rozčúlili. REAKCIU KURIAKA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: