O predsedníčke Výboru NR SR pre zdravotníctvo je známe, že miluje sexi kúsky vo výraznej červenej, čiernej a bielej farbe, v ktorých kombinácii sa objavuje najčastejšie. Naposledy sa však ukázala v elegantných šatách sýtozelenej farby zo splývavého saténového materiálu. Príjemný a ľahučký satén pekne sadol na jej postavu, ktorú zvýraznilo aj zaväzovanie v páse.

Napriek tomu, že poslankyňa vyzerala skutočne ukážkovo, na tlačovej konferencii strany bola celý čas „skrytá“ za chrbtami svojich kolegov. „Vpredu stálo predsedníctvo a ministri, na ktorých je v takejto vážnej situácii najväčší tlak, a aj som predpokladala otázky skôr na nich,“ reagovala Bittó Cigániková. „Stála som v druhom rade skôr z pragmatických dôvodov, bez ohľadu na dizajn alebo farbu šiat,“ vysvetľovala ďalej.

Poslankyne sme sa pýtali, či výber farby jej šiat nenesie náhodou symboliku. Zelená je totiž farbou harmónie, upokojuje a navodzuje rovnováhu, čo by sa vzhľadom na extrémne napätú situáciu v koalícii skutočne zišlo. „Vybrala som si ich preto, lebo sa mi páčia a prišli mi pod ruku,“ zdôverila sa nám s úsmevom. Naznačila tak, že za jej outfitom netreba hľadať žiaden skrytý odkaz koaličným partnerom.

Nech je za nečakanou zmenou imidžu poslankyne SaS čokoľvek, výber zelených šiat pozitívne ohodnotila aj odborníčka. „Poslankyňa veľmi milo prekvapila v elegantných a zároveň rafinovane sexi šatách,“ komentovala outfit šéfky zdravotníckeho výboru vizážistka Lucia, ambasádorka značky wibo.sk. „Moderné zvonové rukávy, ľahká vzdušná látka, zavinovacie šaty, ktoré zvýrazňujú pekný pás. Toto je štýl, ktorým by sa mala uberať aj v budúcnosti,“ nešetrila chválou.

„Neviem, či má novú stylistku, v každom prípade je to príjemná zmena,“ konštatovala ďalej. „Lodičky – super výber. ‚Nude‘ farba, výška a špicatý tvar predĺžili nohy a pôsobia nerušivo k výraznej zelenej. Doplnky sú jemné a dotvárajú celý outfit. Celkovo ju to osviežilo a omladilo,“ vyslovila svoj názor vizážistka.

Poslankyňa Národnej rady SR Jana Bittó Cigániková prichádza na mimoriadnu republikovú radu SaS. „Poslankyňa veľmi milo prekvapila v elegantných a zároveň rafinovane sexi šatách,“ okomentovala outfit šéfky zdravotníckeho výboru vizážistka Lucia, ambasádorka wibo.sk.
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

V podobných lesklých saténových šatách zelenej farby sa nedávno objavila aj exposlankyňa OĽaNO Romana Tabák (31) na Fashion Ballet Gala 2022. Bývalá tenistka ohúrila na červenom koberci poodhaleným hrudníkom a excentricky zapózovala pred fotografmi v modeli návrhárky Michaely Ľuptákovej. „Poslankyňa Tabák má skvelú figúru, môže si dovoliť aj experimentovať,“ hodnotila outfit političky Lucia. „Zvolila krásny model od návrhárky. Sýta zelená jej zvýrazňuje pekné opálenie. Strih je zaujímavý, ako aj vlečka. Výstrih jej lichotivo predlžuje krk. Nemám čo vyčítať,“ konštatovala. Vizážistky sme sa pýtali aj na to, ktorej političke svedčili saténové zelené šaty viac. JEJ ODPOVEĎ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Anketa
Kto sa vám lepšie páči v zelených šatách?