Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Ministerka kultúry Natália Milanová, ktorá prišla na miesto už v sobotu, je z tragédie zdrvená. V utorok sem prišla opäť na tlačovú konferenciu, na ktorej priblížila pomoc rezortu kultúry tomuto historickému mestu.
Herec sa zhostil úlohy mladého Petra Kučeru, ktorý sa zamiloval do predavačky Kláry (Kristína Svarinská).
Ako sa zmieriť so stratou dieťaťa?
Schvaľujete výber producentov? Myslíte si, že Ondrík sa podobá na Černáka,
V sobotu (18.3.) zasiahla Slovensko smutná správa o rozsiahlom požiari v centre Banskej Štiavnice, kde ráno začal horieť tzv. Pišlov dom, v ktorom sídli známa atrakcia Banka lásky. Oheň mal spôsobiť skrat v elektrickom vedení. Z obľúbeného múzea však zostalo len toto.
Používa sa do stropov, podláh, či stien a je to tiež výborný materiál vhodný do drevodomov.
V centre Banskej Štiavnice oproti Banke lásky, vlastní budovu Limpacherovho paláca so známym Ruin barom, aj podnikateľ a bývalý minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ľudovít Kaník. A oheň takmer zachvátil aj tento objekt.
Chceli by Slováci pracovať iba 4 dni v týždni?
Zomrel obľúbený zvukový majster.
V historickej budove Banky lásky v Banskej Štiavnici vypukol požiar, ktorý sa rozšíril aj na okolité budovy.
Jane Fonda je americká herečka, spisovateľka, politická aktivistka, bývalá modelka a cvičiteľka. Je držiteľkou dvoch ocenení Academy Awards. Je dcérou herca Henryho Fondu. Jej mladším bratom bol herec Peter Fonda. Vymenovať filmové úlohy, ktoré stvárnila, by si vyžiadalo veľa času...
Fotostory
Dátum 18. marec 2023 si budú obyvatelia Banskej Štiavnice pripomínať ako jeden z najsmutnejších. V sobotu doobeda začala v historickom centre mesta horiesť jedna z najobľúbenejších turistických atrakcií a požiar sa rozšíril aj na okolité budovy. Na foto je riaditeľka Slovenského banského múzea Zuzana Denková.
Krupoto s medvedím cesnakom
Na ilustračnej snímke komíny rafinérie Slovnaft na pozadí vychádzajúceho slnka.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.