Jessica totiž svoje informácie, na základe ktorých pomerne presne predpovedá rôzne udalosti, zbiera z hviezdnych konštelácií. Namiesto prieskumov, analýz a výpočtov má šíre nebo a tisíce planét, z ktorých číta osud Zeme. Mnohí jej neveria a tvrdia, že ide o výmysel alebo náhodu, podobne ako napríklad pri Nostradamovi a iných slávnych jasnovidcoch.

FOTO Predpovede astrologičky Jessicy Adams na 2021 nájdete v galérii článku >>

Keď Jessica vyčítala z hviezd, čo sa bude v roku 2020 diať, radikálne zmenila svoj život. O polovicu znížila počet svojich sedení s klientmi a presťahovala sa z Londýna do Tazmánie, kde funguje doteraz, napísal britský denník Daily Mail, ktorý s touto „vešticou“ spravil rozhovor o kľúčových udalostiach v roku 2021.

„Vedela som, čo príde,“ povedala Jessica pre Daily Mail. „Riadila som sa vlastnou radou. Chcela som varovať aj ostatných, aby si zbytočne nepožičiavali, šetrili si, aby sa pripravili na to, že ich život sa obráti hore nohami.“ Vtedy však najznámejšiu britskú astrologičku nikto okrem jej priaznivcov nepočúval, a to aj napriek tomu, že nešlo len o vágne predpovede. Jessica vyslovila osudový dátum – 10. január 2020 – ako zlomový. Práve v tento deň na COVID-19 v čínskom Wu-chane zomrela prvá obeť.

Práve z Wu-chanu zrejme koronavírus pochádza.
Zdroj: Twitter

Vtedy sa nikomu ani len v najhoršej nočnej more nesnívalo, že v priebehu nasledujúceho roka pribudne vyše milión ďalších z celého sveta. Ukázalo sa, že mala po celý čas pravdu. Možno aj preto si ju na konzultáciu zavolala niektorá z členiek kráľovskej rodiny. Jessica však takúto „zákazku“ odmietla, vraj preto, že jej to radil vnútorný hlas.

„Klimatická hrozba sa skončí v roku 2026.“
Jessica Adams

Pandémia však nebola jedinou Jessicinou úspešnou predpoveďou. Už dávnejšie tvrdila, že 1. októbra 2020 sa stane niečo, čo bude predzvesťou Trumpovho pádu. A práve v tento deň sa súčasný prezident USA a kandidát na ďalšie funkčné obdobie dozvedel, že má koronavírus. Prezidentské voľby napokon prehral, takže veštba sa naplnila.

Anketa
Veríte na horoskopy, astrológiu, veštby a proroctvá?

Brexit a rozkol v britskej kráľovskej rodine boli ďalšími „klincami“, ktoré Jessica „trafila po hlavičke“. Napriek tomu, že sa pomýlila pri posledných amerických voľbách, v ktorých mala podľa nej vyhrať Hillary Clinton, na rozdiel od mnohých iných samozvaných prorokov má stále mimoriadne pôsobivé skóre.

Čo všetko teda britská jasnovidka vyveštila pre rok 2021?

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane >>>