Michel de Nostredame, narodený 14. decembra 1503, je autorom slávnej zbierky veršovaných predpovedí. V roku 1981 Nostradamove veštby dokonca sfilmovali v dokumente „Muž, ktorý videl zajtrajšok“.

Podobne ako bulharská Baba Vanga, ktorú, mimochodom, dodnes prezývajú balkánskym Nostradamom, aj francúzsky astrológ Michel vraj dokázal nahliadnuť do budúcnosti. Hoci sa nevie, ako to dokázal, svoje proroctvá spísal vo forme tzv. „quatrainov“, teda štvorveršových strof či rovno celých básní.

Michel de Nostredame, narodený 14. decembra 1503, je autorom slávnej zbierky veršovaných predpovedí. Nostradamus celkovo napísal až 6338 predpovedí, ktoré siahajú až do roku 3797.
Zdroj: Wikimedia

Traduje sa, že Nostradamus úspešne vyveštil napríklad druhú svetovú vojnu 383 rokov predtým, než sa skutočne začala. V tomto článku si prečítate, čo vyveštil pre rok 2020 – a sami uvidíte, koľko sa toho skutočne stalo.

Anketa
Veríte na veštby, jasnovidcov a prorokov?

Nostradamus celkovo napísal až 6338 predpovedí, ktoré siahajú až do roku 3797. Podľa neoverených zdrojov z internetu sa zatiaľ splnilo až 70 % jeho veštieb, no tento údaj berte radšej s rezervou – rovnako ako všetky takéto proroctvá vo všeobecnosti. Pre zaujímavosť si však prečítajte, čo nás údajne čaká v roku 2021 a nasledujúcich rokoch celkovo.

PROROCTVÁ Nostradama pre rok 2021 nájdete na ďalšej strane >>>