Tip na článok
Tip na článok
Občas sa pri práci poriadne zasmejú. Raz mu zavolala istá žena, že potrebuje preložiť studňu na iné miesto, lebo tam, kde je teraz, chce postaviť terasu.
Joe Biden aj Andrej Babiš sa dajú zaočkovať treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu.
Nové metodické usmernenie rezortu zdravotníctva už začali uplatňovať niektoré ambulancie a lekári. Neočkovaných bez negatívneho testu nemusia vyšetriť.
Primátor mesta Bratislava Matúš Vallo tvrdí, že bratislavský nultý obchvat, diaľnica D4 a rýchlostná cestu R7 nebude môcť byť považovaná za dokončenú, pokiaľ nebude dokončená mimoúrovňová križovatka Prievoz v Bratislave.
Aká je skutočná pravda s registráciou Matoviča? Vie zrejme len on sám, ale vyjadrenie odmietol.
Kuracie rezne z Lidl Dunajská Streda
Na snímke primátor Košíc Jaroslav Polaček počas brífingu k vyhláške ÚVZ SR, ktorou úrad nariadil kontrolu dodržiavania karantény na sídlisku Luník IX. Košice, 27. januára 2021. FOTO TASR – František Iván
V stredu lekári Monike povedali, že je v poriadku.
Situácia na anesteziologicko-resuscitačnom oddelení nemocnice svätého Cyrila a Metoda v Bratislave si vyžiadala zriadenie špeciálnej sekcie, kde sa nepretržite starajú o pacientov nakazených koronavírusom Covid - 19.
Dezider Horváth tvrdí, že Róbert I. Botoš nie je rómskym kráľom. Panovník a odborník však hovoria niečo iné.
...
Regióny: Zber jabĺk. Reportáž z jabloňového sadu vo Vajnoroch počas zberu úrody.
Tunel Branisko bude v najbližších dňoch úplne uzavretý.
Vážska cyklomagistrála má ďalší viac ako 20 kilometrový úsek, ktorý slávnostne otvorili cyklojazdou z Nového Mesta nad Váhom do Trenčína 28. júna 2021. Nový úsek nadväzuje na časť cyklocesty z Hornej Stredy a ambíciou Trenčianskeho samosprávneho kraja je vybudovať sto kilometrov dlhú cyklomagistrálu vedúcu naprieč krajom. FOTO TASR - Radovan Stoklasa

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.