Karma je zdarma a kráľovský pár sa v súvislosti so smrťou kráľovnej Alžbety musí okamžite zamyslieť nad obsahom svojich pripravovaných projektov.

NAJSMUTNEJŠIE FOTO Harryho a Meghan z pohrebu kráľovnej nájdete TU >>>
Z ich pripravovaných projektov sa stali dvojsečné zbrane.
Zdroj: TASR/AP

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu už viac ako rok pracujú na dokumentárnom seriáli v rámci svojej multimiliónovej zmluvy s Netflixom. Šéfovia Netflixu, ktorí daný projekt so Sussexovcami ešte ani oficiálne neoznámili, dúfali, že seriál odvysielajú v decembri po piatej sezóne seriálu Koruna, informuje britský denník The Daily Mail.

Anketa
Myslíte si, že sa vzťah Harryho a Meghan s kráľovskou rodinou v blízkej dobe zlepší?

Teraz sa však dozvedáme, že dvojica chce v ich vysoko očakávanom seriáli urobiť ďalšie úpravy, čo by potenciálne posunulo jeho vydanie až na rok 2023, pretože chcú "zmierniť mnohé z toho, čo povedali o kráľovi Charlesovi III., kráľovnej Camille a princovi a princeznej z Walesu."

Čo sa stalo s ich pripravovanými projektami sa dočítate v našej galérii >>>

Jeden zo zdrojov uviedol: "Prebieha veľa rozhovorov. Počul som, že Harry a Meghan chcú, aby sa seriál odložil na budúci rok, chcú to zdržať. Zaujímalo by ma, či seriál môže byť v tejto chvíli zrušený, či Harry a Meghan chcú túto vec jednoducho odložiť?" dodal.

Anketa
Plánujete si pozrieť nový seriál z dielne Harryho a Meghan?
Viacročná dohoda s Netflixom zahŕňa dokumentárne filmy, dokumentárne seriály, filmy i detské programy.
Zdroj: Twitter
MEGAGALÉRIU princa Harryho a vojvodkyne Meghan nájdete v galérii >>>

Pred pár dňami obletela svet informácia, že princ Harry sa na poslednú chvíľu pokúsil zmierniť svoju bombastickú autobiografiu v obavách, že tento jeho projekt "by nemusel dobre dopadnúť" v súvislosti so smrťou kráľovnej. Jeho kniha vraj obsahuje pasáže, nie práve najpríjemnejšie pre členov kráľovskej rodiny.

Ešte sa nevie kedy nový kráľ udelí tituly Archiemu a Lilibet.
Zdroj: Instagram/@meghanmarkle_official

Princove memoáre, ktorých vydanie bolo pôvodne naplánované na november, boli odsunuté niekedy na budúci rok. Mnohí kráľovskí experti tvrdia, že Harryho otec, kráľ Charles, počká s udelením titulu princ a princezná trojročnému Archiemu a ročnej Lilibet, kým si nepozrie mediálne projekty páru.