Viac FOTO nájdete TU!

Len pred pár mesiacmi vyvolala doslova ošiaľ kontroverzná kniha s názvom "Finding Freedom" o živote princa Harryho a vojvodkyne Meghan. Očakávalo sa, že kniha osvetlí frustráciu prominentnej dvojice v súvislosti s kráľovským palácom a médiami. "Táto kniha je založená na vlastných skúsenostiach jej autorov ako členov kráľovských tlačových zborov a ich vlastnom nezávislom spravodajstve," uviedol hovorca Harryho a Meghan.

Prince Harry a Meghan Markle.
Zdroj: twitter

Kniha z dielne novinárov Carolyn Durandovej a Omida Scobieho poskytuje detaily o tom, ako Harry a Meghan cítili, že ich kráľovská inštitúcia nepodporila, píše denník The Telegraph. Noviny The Times priniesli úryvky z avizovanej knihy, ktoré naznačujú rivalitu medzi členmi britskej kráľovskej rodiny, pričom Harry sa domnieva, že Meghan nebola u niektorých jeho príbuzných obľúbená.

Napriek veľmi intímnym informáciám, ktoré by mali poznať len dvaja hlavní aktéri Harry a Meghan, dvojica dlhé mesiace tvrdila, že s vydaním knihy nemá nič spoločné.  Pravda o informáciách v knihe však nakoniec vyšla najavo. "Ani princ Harry, ani Meghan Markleová s autormi knihy nespolupracovali a nikdy ani nehovorili priamo. Avšak Meghan v tom čase hovorila so svojím priateľom, o ktorom vedela, že s autormi Finding Freedom pracuje," citoval vyjadrenie Meghaniných právnikov americký Daily Pop.

V oficiálnych dokumentoch sa objavilo dokonca oddôvodnenie, prečo Meghan poskytla súkromné informácie osobe, ktorá ich následne posunula novinárom pracujúcim na životopise. "Nechcela totiž, aby sa dráma odohrávajúca sa medzi ňou a jej otcom Thomasom dostala na verejnosť prekrútená," uvádza sa v dokumentoch. Svojmu priateľovi mala dokonca zveriť aj to, že rozpor medzi ňou a jej otcom nie je až taký vážny. Meghan sa ho údajne pokúšala kontaktovať niekoľkokrát, aby prestal hovoriť o ich vzťahu s novinármi.

Anketa
Myslíte si, že Meghan o knihe klamala aby ochránila Harryho?

Ako sa zdá, príbeh Harryho a Meghan sa môže ešte poriadne zamotať.