Samozrejme, takýto veľkolepý podraz nezostal bez následkov. Harry a Meghan zrušili svoju kanceláriu v Buckinghamskom paláci, kvôli čomu 15 ľudí zrejme príde o svoje zamestnanie. Niektorých sa Alžbete podarí premiestniť do iných úradných oddelení monarchie, no väčšinu bude musieť prepustiť.

Ale, ako dokazuje toto VIDEO, karma je zdarma!

Situáciu britské bulvárne denníky označuju bez okolkov za „krviprelievanie“. Denník Daily Mail hlási, že Alžbeta si bude môcť z bývalého personálu svojho vnuka nechať jedného, maximálne dvoch ľudí. Pre zvyšok sa hviezdna kariéra v kráľovskej rodine skončila. Tomu sa povie „zničiť niekomu profesionálny život“!

Fakt, že Meghan s Harrym zrušili svoju britskú pracovnú základňu, jasne napovedá ich budúcim plánom. Všetkým, vrátane sklamanej a zničenej Alžbety, je už jasné, že títo dvaja sa naspäť nevrátia.

Harry a Meghan, pozrite sa dobre: Toto sú tváre ľudí, ktorým ste zničili kariéru... >>>

Meghan, Harry a kráľovná
Meghan, Harry a kráľovná
Zdroj: WPA Pool
Princ Harry po prílete do Kanady
Princ Harry po prílete do Kanady
Zdroj: Cosmo / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

V USA Meghan rozbieha vlastnú kariéru pod patronátom spoločnosti Disney. Bývalá herečka navyše plánuje speňažiť značku Sussex Royal, ktorú si so sebou manželia takpovediac priviezli z Británie. Harry by sa zasa mohol živiť ako rečník na prednáškach a seminároch bohatých a vplyvných firiem.

Kto všetko odchádza? Cenný personál a dlhoroční pracovníci