Viac FOTO nájdete v galérii >>>

Meghan sa dostala do povedomia najmä preto, lebo o nej písal bulvár. Až potom si rozbehla hereckú kariéru, zamilovala sa do princa, s ktorým mala rozprávkovú svadbu, no kráľovské pravidlá jej až tak po chuti neboli. Meghan preto presvedčila Harryho, nech vystúpi z monarchie a začnú žiť svoj nový život v Kanade - a to sa jej aj podarilo!

Meghan sa Harrym sa rozhodli opustiť kráľovskú rodinu a presťahovali sa do Kanady.
Meghan sa Harrym sa rozhodli opustiť kráľovskú rodinu a presťahovali sa do Kanady.
Zdroj: Getty Images

Princ Harry sa ešte počas víkendu rozlúčil s ostatnými členmi rodiny a v pondelok večer pricestoval do kanadského mesta Vancouver. Z lietadla vystúpil v zimnej bunde, ktorá vyzerala ako spacák, na hlave mal čiernu čiapku a oblečené mal tmavomodré rifle. Akoby to ani nebol princ! Meghan sa už svojho manžela nevedela dočkať, predsa len boli bez seba skoro dva týždne.

Zatiaľ čo bol Harry v oblakoch, Meghan sa rozhodla pre rannú prechádzku so synom Archiem a jej dvoma psami. Rovnako ako Harry, aj ona sa usmievala od ucha k uchu a miestami to až vyzeralo, akoby si prítomnosť dvoch bodygardov, ktorí jej boli neustále v pätách, a paparacov, ktorí cvakali ostošesť, užívala. Predsa len, je to bývalá herečka a celebritné maniere ju, ako sa zdá, neprejdú asi nikdy.

Nový život Harryho a Meghan

Denník The Daily Mail v utorok napísal, že Harry priletel do kanadského Vancouveru v pondelok o 19.00 h miestneho času z Londýna. Denník zverejnil aj fotografiu princa vystupujúceho z lietadla. Na tamojšom letisku Harryho podľa britských médií čakalo vozidlo, ktoré ho odviezlo na vnútroštátny let do mesta Viktória, kde so svojou rodinou strávil s rodinou posledné dva mesiace.

FOTO ich nového domu v Kanade nájdete na druhej strane >>>