Z luxusnej vily si spravili pevnosť, FOTO >>>

Chcú stále viac! Podľa britského denníka Daily Mail zvýšili Meghan s Harrym ochranu svojho luxusného sídla v Kanade. Okolo celej vily, ktorá má hodnotu 11 miliónov, umiestnili kamery, postavili plot, na ktorý rozvešali varovné nápisy s názvom "nevstupovať, súkromný pozemok" - až by si človek myslel, že sa z ich domova stáva nedobytná pevnosť.

VIDEO: Prvý veľký trapas Meghan Markle!

Meghan bola počas prechádzky v pätách neustále ochranka.
Zdroj: Twitter

Aby toho nebolo málo, cena ich ochranky má taktiež stúpnuť. Momentálne zaplatia daňoví poplatníci za ochranku Harryho a Meghan v Kanade a Británii približne 5 miliónov libier a zamestnanci údajne pracujú pre dvojicu nepretržite dva týždne. Kanaďania však z prítomnosti kráľovského páru v krajine dvakrát nadšení nie sú. 

V čase, keď Meghan s Harrym odcestovali po Vianociach späť do Británie, sa o malého Archieho staralo 15 ľudí na čele s jeho babkou Doriou. Ochranka sa okolo kráľovskej dvojice pohybuje vtedy, keď opustia svoje sídlo. V ich dome údajne "hliadkujú" iba dvaja. Okrem toho, že dohliadajú na bezpečnosť, im však nosia aj kávu alebo sendviče a vykovonávajú aj "iné podradné práce". 

Pred kanadským domov Harryho a Meghan hliadkuje ochrankári. V rukách držia kávu a sendviče.
Zdroj: Reprophoto Daily Mail

Dvojica navštívila prvýkrát luxusné sídlo počas vianočných sviatkov. Vila patrí podľa britského denníka Daily Mail kanadskému obchodnému magnátovi Frankovi Giustrovi (63). To, kde presne sa v súčasnosti Meghan s Harrym nachádzajú, však známe nie je. Sídlo ale majú v prenájme aj naďalej. Prominentný pár by si podľa miestnych médií rád zaobstaral dom na pláži vo Vancouveri či prípadne v Toronte, kde Meghan pred sobášom žila niekoľko rokov počas toho, ako hrala v seriáli Suits (Kravaťáci). 

FOTO Bodyguarti si museli kvôli dvojici prenajať dom cez internet >>>