Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Dátum 18. marec 2023 si budú obyvatelia Banskej Štiavnice pripomínať ako jeden z najsmutnejších. V sobotu doobeda začala v historickom centre mesta horiesť jedna z najobľúbenejších turistických atrakcií a požiar sa rozšíril aj na okolité budovy. Na foto je riaditeľka Slovenského banského múzea Zuzana Denková.
Na snímke turisti počas prechádzky na hlavnom hrebeni Krivánskej časti Malej Fatry, v popredí  vpravo Veľký Rozsutec a vľavo Malý Rozsutec. V Terchovej 1. marca 2023. FOTO TASR - Erika Ďurčová
Krupoto s medvedím cesnakom
Termálny poklad v srdci liptovskej prírody! Jazierko v obci Kalameny ponúka relax priamo v Kalamickej doline počas celého roka!
Fotostory
Lance Reddick a Keanu Reeves si zahrali vo všetkých štyroch častiach série. Isté je, že v prípadne 5 časti sa už Lance neobjaví.
Nora Mojsejová.
Lucia Kurilovská pripomína, že v rámci akadémie mnohé preverila, je s každým súčinná a tak nemieni odstúpiť. Rovnako si nemyslí, že by mal niektorý zo zamestnancov čeliť trestnému stíhaniu.
Predražené energie zatvárajú na Slovensku veľké firmy.
Na snímke je Vretenica gabunská z hadej farmy v Jablonici. Z hadích jedov sa tu vyrábajú maste na kožné i pohybové problémy.
Napriek nepriazni osudu žije naplno a úspešne sa venuje tomu, čo ho najviac napĺňa - lukostreľbe. Banskoštiavničan Viktor Kovanda (28) ani napriek zdravotným problémom, ktoré ho sprevádzajú od narodenia, na život nezanevrel, práve naopak. Porozprával nám svoj silný príbeh.
Takýto záber je minulosťou. Matoviča postupne opúšťajú jeho verní. On sa však tvári, že všetko sa deje podľa jeho scenára. Ten napísal ešte vlani v decembri.
Dom odborov - Istropolis na fotke je torzo budovy.
Valentínsky horoskop pre vás zostavila veštica a numerologička Daniela Paculíková.
Malý kaštieľ v Ľuboticiach pri Prešove postavili v 17.storočí, je v susedstve tamojšieho kostola Narodenia Panny Márie.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.