Tip na článok
Tip na článok
Bothriocephalus acheilognathi: Pásomnica, ktorú prvý raz opísali v Číne v roku 1934.
Snúbenec sa dojemne prihovoril svojej láske, ktorá ho náhle a bez slova rozlúčky opustila.
SHMÚ varuje opäť pred prízemným mrazom, ohroziť môže vegetáciu nižšieho vzrastu
Nora Mojsejová si vymyslela vlastnú talkshow.
V pondelok sa prezidentka Zuzana Čaputová zúčastnila pohrebu britskej kráľovnej Alžbety II. v Spojenom kráľovstve a jej ďalšie kroky hneď smerovali do New Yorku, kde vystúpila na Valnom zhromaždení OSN. Na sociálnej sieti zazdieľala hneď niekoľko videí z tejto cesty.
Manžela Kusendoví
Ivan Markovič († 30) išiel do nitrianskej nemocnice podľa lekárov na bežnú operáciu. Jej výsledkom však bola smrť inak úplne zdravého muža
Prvé jedlo. Hranica medzi Ukrajinou a Slovenskom v marci 2022. Tieto fotografie Jana Štovku, ktoré budú vystavené od soboty 24. septembra  v Galérii Andyho Gata na Barry University v americkom Miami sú súčasťou dobročinnej online aukcie umenia v prospech Ukrajiny. Celý výťažok bude venovaný na pomoc utečencom.
Fotostory
Rodinná tragédia, ktorá trhá srdce. V obci Boľkovce v časti s názvom Boľkovská osada (okr. Lučenec) zrejme v pondelok vyvrcholili partnerské spory medzi Erikou (†43) a Jozefom (†51), ktoré skončili ich smrťou. Zostali po nich dve dospelé deti.
Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová je ženou do koča i do voza. Okrem toho, že sa venuje svojej práci a rodine, nemá problém ani so stavebnými činnosťami. Práve skúsenosti v tejto oblasti zúročila pri prerábke svojho starého domu v Banskej Štiavnici. A stálo to za to. Veď pozrite na tú idylku!
Nehybné telo ženy našli v jednom z hotelov na Južnej triede v Košiciach.
Úraduje falošný záchranár?! Ženám sľubuje lásku, ťahá z nich peniaze...A čo na to polícia?
Hoci sa už dlhšiu dobu hovorí o tom, že speváčka Zdenka Predná plánuje predať dom v historickej Banskej Štiavnici, kde žije aj so svojou rodinou, zatiaľ sa nič nemení. Rodinka si aj naďalej užíva jeho krásy, ktoré ponúka a rovnako aj rozprávkové miesto, aké len tak neuvidíte.
Spišiačka mala veľa plánov, tie však nestihla zrealizovať.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.