Plusmania header
Tip na článok
Tip na článok
Termálny poklad v srdci liptovskej prírody! Jazierko v obci Kalameny ponúka relax priamo v Kalamickej doline počas celého roka!
Fotostory
Vladimír Mečiar prijal pozvanie Matice Slovenskej na stretnutie v Novom Meste nad Váhom pri príležitosti 30. výročia samostatnosti Slovenskej republiky.
Lance Reddick a Keanu Reeves si zahrali vo všetkých štyroch častiach série. Isté je, že v prípadne 5 časti sa už Lance neobjaví.
Lucia Kurilovská pripomína, že v rámci akadémie mnohé preverila, je s každým súčinná a tak nemieni odstúpiť. Rovnako si nemyslí, že by mal niektorý zo zamestnancov čeliť trestnému stíhaniu.
Napriek nepriazni osudu žije naplno a úspešne sa venuje tomu, čo ho najviac napĺňa - lukostreľbe. Banskoštiavničan Viktor Kovanda (28) ani napriek zdravotným problémom, ktoré ho sprevádzajú od narodenia, na život nezanevrel, práve naopak. Porozprával nám svoj silný príbeh.
Takýto záber je minulosťou. Matoviča postupne opúšťajú jeho verní. On sa však tvári, že všetko sa deje podľa jeho scenára. Ten napísal ešte vlani v decembri.
Valentínsky horoskop pre vás zostavila veštica a numerologička Daniela Paculíková.
Malý kaštieľ v Ľuboticiach pri Prešove postavili v 17.storočí, je v susedstve tamojšieho kostola Narodenia Panny Márie.
Legendárne schody vedúce na Sitno, najvyšší vrch pohoria Štiavnické vrchy, sa konečne dočkali obnovy. Napriek tomu, že boli už v minulosti viackrát čiastkovo rekonštruované, boli v zúfalom stave. Teraz sú však v novom šate.
Karol Mikuláš zomrel vo veku 100 rokov, 8 mesiacov.
Otec berie so sebou syna na spoločenské akcie, ale aj na koncerty, športové zápasy a podobne.
Matovič zhodnotil debatu v MIchalovciach na jednotku, zatiaľ bez hviezdičky.
Obrovská tragédia! V Hnúšti (okr. Rimavská Sobota) prišla v nedeľu (12.3.) o život iba trojročná Sofinka obzvlášť smutným  spôsobom. Zasahovať preto musel aj tím krízovej intervencie.
Chorobnosť na akútne respiračné ochorenia (ARO) a chrípke podobné ochorenia (CHPO) v Banskobystrickom samosprávnom kraji minulý týždeň stúpla.

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.