Mnohých to možno zaskočí, no dôležité je všímať si uši. Ukrajinský generálmajor Kyryl Budanov v rozhovore, odvysielanom na ukrajinskej televíznej stanici 1 + 1 zdôraznil, že: „uši sú ako odtlačky prstov, sú jedinečné.“

FOTO jeho údajného dvojníka nájdete v GALÉRII článku >>

Budanov otvorene hovoril o Putinovych dvojníkoch už v minulosti. Tentoraz však presne popísal, ako dokáže rozoznať dvojníka od "pravého" šéfa Kremľu.

Podľa Budanova, ktorý vedie Hlavné riaditeľstvo spravodajstva na ukrajinskom Ministerstve obrany, majú títo dvojníci odlišné črty tváre, uši, bradu, tvar hlavy a dokonca aj vlasy. Zatiaľ čo za podobou v tvári dvojníkov možno vidieť rôzne chirurgické zákroky, ostatné časti tela vám môžu podľa Budanova napovedať viac.

Putinovi dvojníci majú podľa Budanova odlišnú chôdzu, zvyky aj grimasy. Preto treba byť veľmi pozorný a všímať si detaily.
Zdroj: Dmitri Lovetsky

Budanov vyzdvihuje, aby ste si všímali najmä uši. „Povedzme, že uši sú na obraze iné,“ uviedol a zdôraznil, že sa nedajú napodobniť. Dodal, že Putinovi dvojníci majú často „iné zvyky, iné grimasy, inú chôdzu, niekedy dokonca inú výšku, keď sa pozeráte pozorne.“ Svoje tvrdenia však Budanov nepodložil žiadnymi dôkazmi.

Článok pokračuje na ďalšej strane>>>>>