17:59 - Sudkyňa to zamieta na základe zákona. Prokurátor si uvedomuje, že to nie je podľa nejakého zákona možné, ale navrhuje jej použiť iný zákon, vďaka ktorému to možné je.

17:57 - Prokurátor navrhuje predložiť svedkovi fotky zo znaleckého posudku nájdené u Kočnera.

17:46 - „Zsuzsová mala začať jazdiť na bielom luxusnom aute určite až po vražde,“ povedal Andruskó s tým, že ho mala od Kočnera. Vraj sa mu tým pochválila. „Je zrejmé, za čo jej ho dal,“ povedal Andruskó s tým, že ona mu to nepotvrdila.

17:43 - „Ročne chodila na dve tri luxusné dovolenky,“ hovorí Andruskó a Zsuzsovej. Svedok si ale nespomína, kam cestovala po vražde mladých snúbencov.

17:37 – Andruskó hovorí, že so Zsuzsovou si písal výhradne cez Threemu.

17:36 - „Povedala vám Zsuzsová celú cenu, za ktorú mal byť zavraždený Žilinka?" pýta sa Lipšic. Andruskó odpovedá: „70 tisíc eur. Za vás (za Daniela Lipšica, poznámka redakcie) bola cena 200 tisíc eur.“ Potom sa vraj prešlo na Kuciaka, lebo Žilinka mal byť ťažká a Kuciak ľahká obeť.

17:34 – Objacu Kuciakovcov zaujíma aj to, či svedok vedel o vzťahu Kočnera so Zsuzsovej dcérou. Andruskó odpovedá, že áno. Kočner mal byť jej krstný otec.

Právny zástupca Markízy Daniel Lipšic počas exkluzívneho rozhovoru pre Plus JEDEN DEŇ.
Právny zástupca Markízy Daniel Lipšic počas exkluzívneho rozhovoru pre Plus JEDEN DEŇ.
Zdroj: Michal Smrčok

17:30 – Lipšic sa pýta Andruskóa na stretnutie s Tóthom. Konkrétne na to, z akej vzdialenosti ho videl. „Videl som ho z auta. Podali sme si ruky. Bol nižší ako Zsuzsová,“ povedal Andruskó.

17:25 – Sudkyňa teraz nepripustila pár otázok Kočnera.

17:21 - Andruskó sa po ďalšej otázke Kočnera o finančných vzťahoch medzi Zsuzsovou a Andruskóom vyjadril rýchlo a konkrétne: „Skutok sa stal, takže Zsuzsová dosiahla, čo chcela.“