Zdravotná sestra pacientom totiž podávala lieky len v spodnej bielizni, ktorú, ako si myslela, zakrýval ochranný odev. Ten bol však oveľa priesvitnejší než predpokladala. Keď ju načapali, ako po chodbách behá len v nohavičkách a podprsenka, mala veru čo vysvetľovať. Vraj jej bolo v ochrannom skafandri príliš teplo, tak si nedala šaty. Celý čas však žila v tom, že cez oblek nie je jej nahota vidieť.

 

Vedeniu nemocnice sa síce takýto exhibicionizmus nepáčil a sestru medzičasom už potrestali, no pokiaľ ide o samotných pacientov, na ich sestričku nezaznela ani jediná sťažnosť.

Zdravotná sestra v Rusku si neuvedomila, že cez priesvitný odev jej bolo takmer všetko vidno.
Zdravotná sestra v Rusku si neuvedomila, že cez priesvitný odev jej bolo takmer všetko vidno.
Zdroj: Twitter

Čitatelia miestnych novín, ktoré o prípade informovali, sa zdravotníčky zastali. Podľa nich by mali trestu čeliť manažéri nemocnice, ktorí by mali zabezpečiť v teplom počasí dostatočnú klimatizáciu. „Prečo radšej nikto nerieši dôvod, pre ktorý sa vyzliekla? Že jej bolo až tak teplo?“ pýtajú sa obyvatelia mestečka Tula, ktoré sa nachádza asi 100 km od Moskvy.

Ďalší čitatelia zasa sestričku chválili za to, ža pacientom v ohrození života spríjemnila deň a zdvihla náladu bez toho, že by niekoho ohrozila.

Pozrite si aj: