Viac FOTO nájdete TU!

Unavená zdravotná sestra Dawn Bilbrough (51) sa rozplakala počas nahrávania videa so silným odkazom. Dôvodom nahratia videa bola jej nepríjemná skúsenosť zo supermarketu. Po 48 hodinách nepretržitej práce v nemocnici si chcela nakúpiť základné potraviny, aby si mohla doma navariť zdravé jedlo.

Zdravotná sestra Dawn Bilbrough (51) sa rozplakala po nákupe v supermarkete.
Zdravotná sestra Dawn Bilbrough (51) sa rozplakala po nákupe v supermarkete.
Zdroj: facebook

„Práve som vyšla zo supermarketu a neexistuje žiadne ovocie a zelenina. Rozplakala som sa," začína so slzami v očiach svoj preslov zronená sestrička. "Chcela som len niečo nakúpiť na nasledujúcich 48 hodín. V obchode nebolo žiadne ovocie, žiadna zelenina, len neviem, ako mám zostať zdravá. Teda, keď ľudia zapĺňajú svoje police základnými potravinami, treba to zastaviť. Budú sa o vás starať ľudia ako ja, keď vám bude najhoršie," apelovala na ľudí, ktorí nakupujú v bezhlavej panike a na ostatných nemyslia. Vo videu ich prosí, aby zachovali pokoj a správali sa ústretovejšie a ľudsky, aby si jedlo mohli nakúpiť aj tí, ktorí hodiny zachraňujú v nemocniciach ľudské životy.

„Myslím si, že v súčasnosti musíme všetci hľadieť jeden na druhého a skutočne pracovať ako tím. Môžeme sa cez to dostať,“ dodala vo videu, ktoré zverejnila na facebooku. Množstvo ľudí jej v komentároch vyjadrilo podporu a vďaku za jej obetu.