NOVÉ FOTO NÁJDETE V GALÉRII >>>

Členovia britskej kráľovskej rodiny sa začínajú postupne vracať do práce. Ako prvý opustil múry paláca budúci panovník trónu, princ Charles (71), ktorý sa spolu s manželkou Camillou (72) stretol s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Princ Charles mal, mimochodom, ako jediný z kráľovskej rodiny pozitívny test na koronavírus. Zákernú pandémiu však úspešne porazil a v zdraví sa opäť pustil s chuťou do práce. Jeho syn, princ William, je však navlas rovnaký.

NOVÉ FOTO NÁJDETE V GALÉRII >>>

Prácu neodložil ani cez víkend, kedy nielenže oslávil svoje 38. narodeniny, ale taktiež Deň otcov. Princ William vychováva s manželkou Kate tri roztomilé deti: najstaršieho Georgea (6), strednú Charlotte (5) a najmladšieho Louisa (2). William sa však ako správny otec stíha naplno venovať deťom a rovnako aj svojej práci. V deň svojich narodenín nezaháľal a dokonca si išiel pre svoju čerstvo upečenú tortu, ktorú mu upiekli domáci pekári neďaleko zámku.

Anketa
Koho máte z kráľovských detí najradšej?
  • 10%
  • 66%
  • 24%

Chvíľu potom pracoval z domu a po kráľovských povinnostiach sa s deťmi vyšantil v kráľovských záhradách. Kate ako správny rodinný paparaco sa okamžite uchopila príležitosti a svoju rodinku vyfotila. Vojvodkyňa je známa svojou vášňou pre fotografovanie a takmer všetky oficiálne fotografie Georgea, Charlotte a Louisa spraví práve ona.

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: