FOTO zvnútra vily Harryho a Meghan v galérii >>>

Koncom mája sa bývalý "royalovia" vzdali kráľovských povinností a rozhodli sa pre nový život v Amerike. Keď Harry pricestoval z Londýna za Meghan, sprevádzala ho kráľovská ochranka. Tá sa však musela po čase stiahnuť a keďže Donald Trump dvojici jasne odkázal, že im bodyguardov USA platiť nebude, pre Harryho a Meghan to znamenalo, že si musia platiť súkromnú ochranku z vlastného vrecka.

To sa Harrymu a Meghan nepáčilo, a preto sa rozhodli mužov zákona presvedčiť, aby zostali v LA s nimi. Podľa britského denníka The Sun to však šéf britskej MET Police zatrhol a dal im jasne najavo, že so stratou kráľovských povinností zaniká aj ich nárok na kráľovskú ochranku. Ani to však Harrymu a Meghan nestačilo a niektorým členom dokonca ponúkli peniaze, aby začali pracovať ako súkromníci. Kráľovská ochranka im však nakoniec dala košom a bodyguardi sa vrátili späť do Veľkej Británie.

Anketa
Myslíte si, že sa princ Harry vráti späť ku kráľovskej rodine?
  • 8%
  • 92%

Dvojicu v súčasnosti chráni hollywoodska bezpečnostná firma, ktorej služby využíva aj Madonna či Tom Hanks s manželkou. Nuž, vyzerá to tak, že Harry s Meghan čakajú ďalšie výdavky, s ktorými počas ich nového života za "veľkou mlákou" nepočítali. 

FOTO zvnútra vily Harryho a Meghan v galérii >>>

Viac na Pluska.sk: