NAJNOVŠIE FOTO MEGHAN V GALÉRII 

Meghan mala v kráľovskej rodine všetko, na čo si len zmyslela. Rozprávkovú svadbu s celebritami, krásne prerobený dom a pozornosť. Jediné, čo musela dodržiavať, bol kráľovský protokol. Dvojica sa preto rozhodla odcestovať do Ameriky a vyslobodiť sa zo zovretia kráľovnej. Harryho a Meghan pozná celý svet a aj keď si mysleli, že si dokážu úplne jednoducho a svojpomocne zarábať, mýlili sa. 

Zatiaľ čo sa Meghan živila ako herečka, Harry nemal nikdy poriadnu prácu. Ako dieťa sa totižto musel pripravovať na to, že sa jedného dňa možno stane panovníkom. Jeho vzdelanie tak bolo úplne odlišné, než aké mali ostatní ľudia. A odzrkadlilo sa to aj na ich pobyte v Los Angeles. 

Harry s Meghan si totiž chceli zaregistrovať charitatívnu organizáciu s názvom Archewell. V žiadosti bolo uvedené, že dvojica si chce založiť webovú stránku týkajúcu sa filantropie, peňažných darov a rôznych kariérnych príležitostí. Na stránke by sa taktiež nachádzali vzdelávacie materiály vo filmovom spracovaní, ďalej vo forme podcastov a elektronických kníh. Harry s Meghan sa však podľa britského denníka DailyMail vykašľali na formálnosti a množstvo dokumentov nedodali úradom včas. Ich žiadosť tak bola zamietnutá. 

Prihlášku na registráciu organizácie si Harry s Meghan podali 3. marca.
Prihlášku na registráciu organizácie si Harry s Meghan podali 3. marca.
Zdroj: reprofot Daily Mail

Ich podnikateľské plány sa im opäť začali rúcať ako domček z karát. Meghan s Harrym sa po príchode do LA snažili uspieť aj vo filmovom priemysle, no aby si zahrali aspoň v krátkej ukážke, musia si svoje účinkovanie u producentov doslova vydupať.  Princ Harry sa najnovšie objavil v špeciálnej epizóde rozprávky s názvom Lokomotíva Tomáš, ktorá oslávila 75. výročie.  Meghan zas prepožičala svoj hlas v dokumentárnom filme o slonoch zo štúdia Disney. 

NAJNOVŠIE FOTO MEGHAN V GALÉRII 

Mohlo by vás zaujímať: