Bill Gates bude dedko! Jeho najstaršia dcéra, ktorú má s bývalou manželkou Melindou (58), oznámila svoje prvé tehotenstvo na Deň vďakyvzdania. Na svojom Instagrame zdieľala fotku s rastúcim bruškom, kde napísala: "Vďačná."

FOTO tehotnej Jennifer nájdete TU!

Anketa
Páčila sa vám Jennifer v svadobných šatách?
Pár spája láska ku koňom, na ktorých obaja závodne skáču.
Zdroj: Instagram/@jenniferkgates

Jej príspevok okamžite zaplavili komentáre plné gratulácii od fanúšikov, ale aj od tých najvplyvnejších ľudí sveta. Novinka o tehotenstve prichádza viac ako rok po tom, čo sa Jennifer a Nayel zosobášili na romantickom obrade na konskej farme v New Yorku.

Nayel vyrastal v Kuvajte a študoval na Stanfordskej univerzite, rovnako ako jeho manželka. Vyštudoval odbor manažment a ekonómia, zatiaľ čo Jennifer študuje medicínu. Oboch však spája láska ku koňom, na ktorých obaja závodne skáču.

Jennifer s rodičmi.
Zdroj: Getty Images

Okrem Jennifer sú Bill a Melinda rodičmi 23-ročného syna Roryho a 20-ročnej dcéry Phoebe. Dvojica sa rozviedla v auguste 2021 po 27 rokoch manželstva.

"Každé manželstvo, keď deti odídu z domu, prejde prechodom," povedal Bill v máji pre britské noviny The Sunday Times. "To moje, bohužiaľ, prešlo prechodom, ktorý sa volá rozvod. Z môjho pohľadu to však bolo skvelé manželstvo. Nemenil by som ho. Nevybral by som si manželstvo s nikým iným." Tak dúfajme, že manželstvo jeho dcéry bude mať šťastnejší koniec.

Bill Gates povedal, že jeho deti by nemali očakávať, že zdedia prevažnú väčšinu jeho astronomického majetku.
Zdroj: Gian Ehrenzeller

Avšak Billove vnúča nemôže očakávať, že zdedí miliardový majetok. Gates sa priradil k časti superboháčov, ktorí si myslia, že odovzdanie obrovského majetku do rúk ich potomkov by mohlo urobiť viac škody ako úžitku. "Nebudú mať nič také. Musia mať pocit, že ich vlastná práca je zmysluplná a dôležitá,“ tvrdí Gates. Nevadí, Jennifer si aj tak zobrala milionára.

Prečítajte si aj: