Kate Middleton prostredníctvom video mostíka absolvovala hovor s pracovníkmi v prvej línii boja proti covidu. Hoci telefonát spolu s princom Williamom realizovali na diaľku, z pohodlia ich kensingtonskej obývačky, oblečená bola, ako vždy, mimoriadne štýlovo. Tentoraz siahlo po decentnom sivo-čiernom kostýme.

FOTO vojvodkyne Kate, ako ste ju ešte nevideli: S bujnými kučerami poriadne zatočila, takto odpálila rok 2021! >>

Fanúšikovia si však okamžite všimli, že vojvodkyňa začala rok 2021 zmenou imidžu, aká sa u nej nestáva často. Zatiaľ čo zvyčajne si nechávala vlasy voľne padať na ramená, tentoraz ich mala pevne stiahnuté do copu na zadnej časti hlavy.

Anketa
Príde vám vojvodkyňa Kate... iná?

Máme sa pripraviť na „novú“ Kate? Alebo chcela len vyskúšať niečo nové? Nový rok sa ešte len začal, a tak zatiaľ môžeme len hádať, aké zmeny, novinky a prevapenia prinesie.

Niektorým pozorným fanúšikom kráľovskej rodiny neušlo ani to, že Kate vo videu pôsobila nezvyčajne kŕčovito a neraz sa tvárila, akoby jej bolo zle. Utrápený výraz ešte viac zdôrazňovali výrazné vrásky pod okami, ktoré vojvodkyňa z Cambridgea zvyčajne zakrýva dokonalým mejkapom. Ale ktovie, možno si to len nahovárame...

Pozrite si aj: