Viac FOTO nájdete TU!

Obľúbený herec Bruce Willis (67) musel uplynulý rok pre vážnu chorobu skončiť s herectvom a odvtedy sú jeho hlavné úlohy obmedzené na otca, manžela a čoskoro aj na dedka. V uliciach ho vídať len sporadicky a svoje súkromie si vcelku stráži. Z času načas sa však o rozruch postarajú jeho manželka Emma či exmanželka Demi Moore, ktoré na svojich sociálnych sieťach príležitostne uverejnia spoločné zábery. Fanúšikovia tak môžu nahliadnuť do života ich milovaného akčného hrdinu a ubezpečiť sa, že hercovi vskutku nič nechýba.

S bývalým manželom Bruceom Willisom má Demi Moore dobrý vzťah.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CmHO3uTLeaW/

Inak tomu nebolo ani túto sobotu, keď sa o spoločné chvíle s Willisom podelila na sociálnej sieti jeho manželka Emma Heming. Krátko po tom, čo Emma Heming a jej manžel Bruce Willis vyrazili na koncert Harryho Stylesa s dcérou Mabel, dali najavo svoju lásku niekoľkými sladkými príspevkami na Instagrame.

Bruce má okolo seba milujúcu rodinu, ktorá mu je v ťažkých časoch obrovskou oporou.
Zdroj: Instagram/Demi Moore

Dojemné a láskyplné obrázky prichádzajú 10 mesiacov po tom, čo bola akčnému hrdinovi diagnostikovaná afázia, porucha zvyčajne spôsobená poškodením oblasti mozgu, ktorá kontroluje jazykový prejav a porozumenie. Na fotke vidieť 67-ročného herca, ktorý vyzerá pokojne a spokojne, keď sa drží za ruku s manželkou počas ich prechádzky prírodou. Len pár minút predtým zverejnila Emma aj video, na ktorom sa dvojica drží za ruky, zatiaľ čo spolu sedia v obývačke ich domu v Los Angeles. Na záberoch nežne hladí ruku svojho manžela.

Anketa
Zmenila podľa vás choroba herca?

Hoci Willis vyzerá na záberoch pokojne a spokojne je očividné, že choroba mu dáva zabrať. Niekdajší akčný hrdina je dnes trochu zostarnutý a na jeho perách chýba povestný filmový úsmev.

Prečítajte si aj: