Flanelová košeľa sa stala hitom v Česku vďaka novému českému prezidentovi Petrovi Pavlovi. Stala sa jeho symbolom, rád sa v nej ukazoval, obliekla sa do nej jeho manželka, volebný štáb aj priaznivci. Ľudia si opäť spomenuli na kedysi obľúbený kus oblečenia. A nielen v Česku!

V relácii Nový den televízie CNN Prima NEWS osobná stylistka manželov Pavlovcov a uznávaná módna návrhárka Štěpánka Pivcová prezradila, ako to bolo s prezidentskou flanelkou. “V šatníku pána prezidenta už bola a on ju veľmi rád nosí. Asi mesiac po zverejnení kampane sme pozerali na Vogue Veľká Británia, kde vyhlásili, že flanelová košiľa je veľký trend roka 2023. Takže sme sa trafili a pán prezident je trendy,“ dodala s úsmevom Štepánka Pivcová.

Ktoré celebrity nosia flanelovú košeľu? Pozrite sa v galérii!

Aj keď zrejme módni tvorcovia a svetové celebrity nevedeli o flanelke Petra Pavla, objavila sa aj na veľkých módnych mólach. Na prehliadke talianskej značky Bottega Veneta vyšla na pódium vo flanelke topmodelka Kate Moss (49). Návrhár skombinoval flanelovú košeľu s bielym tričkom a modrými džínsami.

Ako nosiť flanelku? Čítajte na ďalšej strane!