FOTO NÁJDETE V GALÉRII

O Putinovom tajnom romániku z 90. rokov informoval len prednedávnom britský denník Daily Mail, ktorý sa odvoláva na ruské noviny Proect. Svetlana sa s Putinom zoznámila, keď bola ešte študentkou na vysokej škole. Z krátkeho romániku sa Putinovi narodila dcéra Elizaveta, prezývaná Luiza, ktorá žije so svojou matkou na Kamenných ostrovoch v ruskom Petrohrade. Na tomto ostrove sa údajne nachádzajú obytné štvrte, v ktorých bývajú výlučne Putinovi blízki.

Mladá tínedžerka, ktorú britský denník označil za Putinovu dcéru, chudobou rozhodne netrpí. Na Instagrame sa chváli pitím drahého šampanského, drahým rúškom značky Gucci a luxusným oblečením. To, odkiaľ má iba 17-ročné dievča toľko peňazí, známe nie je. Ľudia, ktorí jej píšu pod fotografie do komentárov, si však myslia svoje. "Pekne... toto si platíš z našich daní. Pozdrav otca," napísal jej jeden muž. "Kúpil ti otec aj zlatý záchod?" napísal druhý. "To nemáš nič lepšie na práci, ako sa fotiť v drahom oblečení, ktoré si si kúpila za cudzie peniaze?"

Putinova milenka Svetlana Krivonogikh, ktorá mu porodila dcéru.
Zdroj: Reprofoto Proekt

Elizaveta mala dlhý čas účet na sociálnej sieti zamknutý. To, že je vôbec aktívna na Instagrame, odhalil ruský opozičný politik Alexej Navaľnyj. Ten po opätovnom návrate do Ruska zverejnil aj fotografie z paláca na pobreží Čierneho mora, ktorý údajne patrí Vladimirovi Putinovi. Elizaveta, ktorá na sociálnej sieti vystupuje pod prezývkou Luiza, po odhalení svojho instagramavého účtu spravila odvážny krok a sprístupnila ho. Ľudia z celého sveta tak môžu vidieť, ako si mladá tínedžerka nažíva.

Z jej matky je milionárka

Putinova bývalá milenka Svetlana má 45 rokov a milióny na účte. To, ako sa k nim dostala, celkom známe nie je. Svetlana zbohatla prakticky zo dňa na deň v roku 2000. Podľa výpovede susedov ju ešte v starom byte v Petrohrade navštevoval starší bohatý muž, ktorého prezývala "Daddy". V súčasnosti vlastní klub Leningrad Centre club v Petrohrade. Jeho hodnota sa podľa Daily Mailu odhaduje na neuveriteľných 75 miliónov dolárov. 

Prečítajte si tiež: