FOTO SVETLANY NÁJDETE V GALÉRII

O Putinovom tajnom romániku z 90. rokov informoval britský denník Daily Mail, ktorý sa odvoláva na ruské noviny Proect. Svetlana sa s Putinom zoznámila, keď bola ešte študentkou na vysokej škole. Dvojica spolu randila v 90. rokoch v čase, keď bol Putin prvý raz zvolený za prezidenta. Tento románik im však dlho nevydržal. Putin bol v tom čase ženatý s Ľudmilou, s ktorou sa rozviedol v roku 2014. Podľa dostupných informácií však netvorili pár už niekoľko rokov pred rozvodom. Putin má z manželstva s Ľudmilou dve dcéry:  Katerinu (34) a Mariu (35). 

Nie je žiadnym tajomstvom, že ruský prezident si svoje súkromie stráži ako oko v hlave. Predsa len o jeho už teraz 17-ročnej dcére Elizavete dlhé roky nikto nevedel. Spolu s matkou žijú teraz na Kamenných ostrovoch v ruskom Petrohrade. Na tomto ostrove sa údajne nachádzajú obytné štvrte, v ktorých bývajú výlučne Putinovi blízki. 

Zo Svetlany je milionárka

Putinova bývalá milenka Svetlana má 45 rokov a milióny na účte. To, ako sa k nim dostala, celkom známe nie je. Svetlana zbohatla prakticky zo dňa na deň v roku 2000. Podľa výpovede susedov ju ešte v starom byte v Petrohrade navštevoval starší bohatý muž, ktorého prezývala "Daddy". V súčasnosti vlastní klub Leningrad Centre club v Petrohrade. Jeho hodnota sa podľa Daily Mailu odhaduje na neuveriteľných 75 miliónov dolárov.  

Anketa
Myslíte si, že Putin má skutočne ďalšiu dcéru?

Ruský prezident je v poslednom čase v hľadáčiku médií čoraz častejšie. Na internete začali spočiatku kolovať informácie o jeho nalomenom zdravotnom stave a ani nie týždeň nato sa objavili správy o jeho dlhoutajovanej dcére. Obe tieto špekulácie však hovorca Vladmira Putina vyvrátil. "Náš prezident je zdravý a má sa dobre," reagoval Dmitrij Peskov na otázku ohľadom jeho zdravia. Keď sa ho médiá opýtali na Putinovu dcéru, reagoval podobne. "Mnohí sa ma už na to meno spýtali. Ale nikdy som o nej nič nepočul. Neviem, kto to je," povedal. 

FOTO SVETLANY NÁJDETE V GALÉRII