Boli jej vízie skutočné alebo nie? Túto otázku si aj 25 rokov po jej smrti kladú mnohí. Niektoré z jej desivých proroctiev sa splnili presne do bodky, v iných sa Vanga pomýlila v dátume, ako napríklad pri útoku z 11. septembra, a niektoré jej proroctvá sa nenaplnili vôbec. V roku 2021 mali byť podľa bulharskej jasnovidky prezidenti dvoch svetových veľmocí vo veľkom nebezpečenstve. Ruský prezident Vladimir Putin mal umrieť pri atentáte a bývalý prezident USA Donald Trump mal zas prísť o sluch. Nič z toho sa však nakoniec nestalo.

>>> FOTO BABY VANGY NÁJDETE V GALÉRII <<<

Bulharská veštkyňa Baba Vanga zomrela v roku 1996.
Zdroj: History Channel/YouTube

Slepá jasnovidka, ktorá si vďaka svojim predpovediam vyslúžila prezývku "Nostradamus Balkánu", vidí v nasledujúcom roku 2022 mnoho temnoty. 

Anketa
Veríte na proroctvá Baby Vangy?

Čo nás čaká v roku 2022?

Aj keď Vanga predpovedala proroctvá do roku 5079, na nasledujúci rok 2022 bola až prekvapivo stručná. V proroctve sa píše, že na viacerých územiach vrátane Európy sa odohrá séria ozbrojených útokov. Vanga už taktiež viackrát prízvukovala, že Európa zanikne a toto územie ovládnu moslimovia, k čomu nahráva aj fakt, že moslimská populácia v Európe v posledných rokoch narastá. S prílevom moslimov do Európy stúpne podľa Vangy aj hrozba terorizmu či ozbrojených útokov. 

Hrob Baby Vangy v Bulharsku.
Zdroj: Twitter, archív, Wikimedia

Čo predpovedala Vanga na ďalšie roky? >>>