Oči celého sveta sa momentálne upierajú na kedysi ikonický pár, ktorý spolu budoval nielen rodinu, ale aj úspešný biznis. Melinda Gatesová však pred honosnými vilami, ktorých s Billom vlastnia hneď niekoľko, uprednostnila totálne súkromie na privátnom kúsku Karibiku.

FOTO brutálneho luxusu, ktorý si Melinda Gatesová dopriala po oznámení ROZVODU s Billom >>

Keďže si v podstate prenajíma celý ostrovček, má istotu, že ju žiadni novinári otravovať nebudú. A aby nebola sama, vzala na „výlet“ aj svoje tri deti – dcéry Jennifer (25) a Phoebe (18) a syna Roryho (21).

Bill zostal doma

Bill Gates, naopak, prežíva toto neľahké obdobie v ich rodinnom sídle na brehu jazera neďaleko veľkomesta Seattle. Klenot realitného impéria Gatesovcov má cenu 125 miliónov dolárov, a to hlavne vďaka nákladnej rekonštrukcii v hodnote 63 miliónov dolárov. Keďže hluk z masívnej prerábky strpčoval susedom život, Gates im ako kompenzáciu nechal na vlastné náklady zrenovovať aj ich domy.

V kolosálnom paláci Gatesovcov sa nachádza autopark pre 30 vozidiel, 18 kúpeľní a hala pre 150 hostí. Nechýba ani vlastné kino, bazén či umelo vytvorený potok s lososmi a pstruhmi. Piesok, ktorý Billovi vysypali na súkromnú pláž pred domom, vraj importovali až z Karibiku.

Anketa
Je podľa vás Bill Gates príliš výstredný?

Kto vie, či mu teraz táto výstrednosť nepripomína manželku, ktorá pred ním „utiekla“ práve do tohto exotického raja.

TOP nehnuteľna Billa a Melindy Gatesovcov:

Sídlo Gatesovcov v Medine neďaleko Seattlu.
Zdroj: Twitter

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane >>>