Napriek tomu, že Gloria Allred neuviedla konkrétne mená, v súdnych spisoch sa nachádzajú záznamy, ktoré odkrývajú identitu významných osôb v Epsteinovej kauze. Medzi nimi sa objavuje aj meno Slovenky Nade Marcinkovej (33), ktorá mala byť od svojich 15. rokov Epsteinovou sexuálnou otrokyňou a neskôr aj pomocníčkou pri dohadzovaní dievčat. Medzi ďalšími sa objavila aj jeho dlhoročná priateľka Ghislane Maxwell, Sarah Kellen, Adriana Rossová či Lesley Groff. Všetky tieto mená boli spomenuté v nezávislých výpovediach obetí, ktoré uviedli svoje príbehy.

Naďa Marcinková, slovenská exmodelka a licencovaná pilotka, ktorá je podľa zahraničných médií zapletená do pedofilného škandálu známeho amerického miliardára Jeffreyho Epsteina.
Zdroj: YouTube, Twitter, Facebook

Sarah Kellen a Naďu Marcinkovú však spája okrem Epsteina ešte jedna vec. Obom dievčatám bola v roku 2008, keď čelil Epstein prvej obžalobe za sexuálne zneužívanie a kupliarstvo, udelená akási ochrana na margo dohody, ktorú Epstein uzavrel so súdom. Niekoľko denníkov dokonca uviedlo, že mlčanie oboch žien si miliardár kupoval paušálnymi platbami. Obe ženy si v priebehu rokov zmenili mená, no na sociálnych sieťach boli do zadržania miliardára 8. júla zastihnuteľné. Po jeho vzatí do väzby sa najmä po Slovenke Nadi doslova zľahla zem.