FOTO krásnej Jennifer z obdobia znásilnenia nájdete TU!

Po tom, ako sa po rokoch znova otvorila kauza sexuálneho zneužívania maloletých dievčat a obchodovania s nimi ako sexuálnymi otrokyňami pre vplyvných mužov Ameriky, v ktorej figuruje okrem miliardára Jeffreyho Epsteina aj krásna Slovenka Naďa Marcinková, sa doslova roztrhlo vrece s výpoveďami jeho obetí. Najväčšie peklo však pre pedofilného miliardára s dominantnými a sadistickými sklonmi nastane až po 14. auguste, kedy sa v USA dostane do platnosti nový zákon, ktorý detským obetiam sexuálneho zneužívania umožňuje podať žalobu aj desiatky rokov po sexuálnom zneužití.

Zverila sa až mame pred desiatimi rokmi.
Zdroj: youtube

Jednou z prvých, ktoré sa toto právo rozhodli využiť, je aj vizážistka Jennifer Araoz, ktorá sa stala obeťou miliardára, keď mala len 14 rokov. Svoj príbeh a nechutné detaily rozpovedala v rozhovore pre stanicu NBC news. Jej príbeh pritom pripomína zážitky ostatných dievčat, ktoré už Epsteina v minulosti žalovali.

Jennifer vyrastala v rodine, kde bolo peňazí skutočne málo, po smrti jej otca rodina doslova zápasila o vyžitie. Práve v tej dobe mala Jennifer po ceste zo školy, ktorá sídlila niekoľko blokov od Epsteinovho domu, na ulici zastaviť približne 20-ročná brunetka, ktorá jej ponúkla pomoc s budúcou kariérou a zabezpečením rodiny. "Bola som tak trochu stratené dieťa a ona to vycítila," povedala Jennifer s odstupom času v rozhovore. Jedného dňa ju žena pozvala do domu staršieho muža na Manhattane, o ktorom si myslela, že je jej otcom. Epstein jej vtedy navrhol, že by jej z ťažkej situácie mohol pomôcť v modelingovom priemysle. Pri každej návšteve s neznámou ženou dostávala od Epsteina 300 dolárov. Keď však Jennifer začala k Jeffreymu chodiť sama, jeho správanie sa zmenilo. Zrazu od nej žiadal, aby sa zobliekla len do spodnej bielizne a poskytla mu masáž. "Nevedela som, či by sa nenahneval a aká by bola jeho reakcia ak by som neposlúchla, bála som sa následkov," prezradila začiatky najhorších chvíľ.

Dnes sa rozhodla prehovoriť a podať trestné oznámenie.
Zdroj: youtube

V priebehu nasledujúceho roka navštevovala Epsteina jeden až dvakrát týždenne, aby mu poskytla masáž. S každou návštevou sa však zvyšovali aj sexuálne nároky nadržaného miliardára. "Časom odo mňa žiadal, aby som sa dotýkala samej seba, hladila si bradavky aj citlivé miesta. Jedného dňa však chcel omnoho viac. Po tom, ako som mu odmietla urobiť erotickú masáž a priviesť ho k vrcholu, začal byť agresívny. Strhol zo mňa spodnú bielizeň a zvalil ma na masérsky stôl. Vtedy som mala 15 rokov no sexuálnu skúsenosť som ešte nemala. Bol tvrdý a veľmi to bolelo. Aj keď som kričala a prosila ho, aby prestal, stále pokračoval ďalej. To, čo mi vtedy vzal, mi už nič nevráti späť," prezradila so slzami v očiach.

FOTO TU Sexuálnou otrokyňou mu bola aj krásna Košičanka Naďa

Po znásilnení sa už k Epsteinovi nevrátila, no ani ho nikde nenahlásila. Za celú dobu, čo ho navštevovala, poznala jeho známosti a neverila, že by bola v bezpečí, keby sa proti miliardárovi postavila a obvinila ho. O svoj zážitok sa nepodelila ani s vlastnou mamou a tajomstvo v sebe dusila dlhé roky. Pre depresie a strach dokonca na rok prerušila štúdium, aby sa nemusela zdržiavať v blízkosti domu, kde jej tak veľmi ublížil. O svoje trápenie sa s mamou a jej priateľom podelila až pred desiatimi rokmi. Tí jej výpoveď potvrdili a v trestnom oznámení ju podporujú. Jennifer sa pri tom rozhodla okrem Epsteina zažalovať aj neznámu brunetku, ktorá ju k mužovi doviedla.

Prečítajte si tiež: