Celý čas vydržali vo vysokých lodičkách

Pri formálnych udalostiach, ako je napríklad aj pohreb kráľovnej Alžbety II. sa vždy hodí obliecť si niečo dôstojné a k šatám, ktoré zvolili Kate a Meghan sa rozhodne hodia vysoké opätky. Ako v nich však vydržať?

FOTO Meghan a princezná Kate mali na pohrebe závratne vysoké opätky!

Spomínaná odborníčka uviedla, že topánky dostanú o niečo väčšie. Je to naozaj veľmi prekvapivé riešenie, ktoré podľa nej využili práve Kate a Meghan, aby ostali v pohodlí na vysokých opätkoch po celý deň.

Anketa
Trúfli by ste si obuť také vysoké topánky?

Ľudia boli voči tvrdeniam Holderovej skeptickí

„Obe dámy sa rozhodli vziať si topánky na vysokom opätku, ktoré sú až o jednu veľkosť väčšie, ako ich bežná veľkosť,“ hovorí Miranda Holder.

Nie sú to len členovia kráľovskej rodiny, ktorí využívajú tento trik. Miranda dodala, že je to populárne riešenie, ktoré používajú celebrity najmä pred udalosťami na červenom koberci, aby sa podľa jej slov „vyhli pľuzgierom".

Anketa
Myslíte si, že tento "trik" je naozaj taký spoľahlivý, ako Miranda Holder opisuje?

Ľudia  sa do Mirandy hneď pustili a chceli vedieť o tomto „zázraku“ viac. Mnohí sa vypytovali, ako zabrániť tomu, aby im topánky nevyskakovali počas chôdze. Odpoveďou na túto otázku majú byť silikónové vložky do lodičiek a niekedy aj lepiaca páska.  

Prečítajte si tiež: