Vzácnym hosťom v domácnosti Kate a Williama bol nedávno britský odborník na krásy sveta, 94-ročný David Attenborough. Tento kultový prírodovedec a moderátor dokumentov Middletonovcom priamo na záhrade premietol svoje najnovšie dielo – a najväčšiu radosť z tejto návštevy mali súrodenci George, Charlotte a Louis.

Nové FOTO Middletonovcov – Willa, Kate, Georgea, Charlotte a Louisa – nájdete v galérii >>

Jednoznačne najväčším fanúšikom bol George (7), ktorému Attenborough ukázal vzácnu fosíliu – 23 miliónov rokov starý zub prehistorického megalodona, najväčšieho žraloka, aký kedy existoval.

Otázky na znalého odborníka však mali všetky tri deti a princezná Charlotte (5) neraz pri odpovediach neskrývala úžas a nadšenie. Podľa Kensingtonského paláca boli kráľovskí súrodenci z premietania a návštevy v siedmom nebi, pretože všetci traja zbožňujú dinosaurov. Ktovie, možno sa jedného dňa oddelia sa od kráľovskej rodiny a budú po svete odkrývať skameneliny. Určite by to nebol prvý prípad „odpadlíctva“ v histórii Buckinghamského paláca, ako nám to pred niekoľkými mesiacmi dokázal ich strýko, princ Harry.

Pozrite si aj: