Britský Daily Mail však vo svojej exkluzívnej reportáži informuje, že pri ich supertajnom úniku z Kanady manželom asistoval hollywoodsky multimilionár a filmový producent Tyler Perry (50).

FOTO: To nie je dom, to je palác! Pozrite sa, v akom NEHORÁZNOM LUXUSE momentálne bývajú Meghan s Harrym >>

Z luxusu do luxusu, a to luxusne! Takto by sa dala v skratke zhrnúť cesta vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu, odkedy opustili britské pobrežie. Na samote u lesa v Kanade si donedávna prenajímali prepychovú jazernú vilu, no išlo len o dočasné riešenie, kým si Meghan nájde prácu v Hollywoode a dvojica si zabezpečí trvalejšie hniezdočko lásky v Beverly Hills. To sa im, s pomocou rodinnej priateľky, svetoznámej moderátorky Oprah Winfrey (66), ešte v marci podarilo.

Moderátorka Oprah Winfrey
Moderátorka Oprah Winfrey
Zdroj: Don Arnold

Práve Oprah je totiž spoločnou známou Harryovcov a Tylera Perryho, v ktorého toskánsky ladenom dome momentálne aj so synom Archiem (1) žijú. Boháč, ktorý disponuje vyše 600-miliónovým majetkom, dokonca po rodinku poslal do Kanady svoje súkromné lietadlo Embraer-E190 za 150 miliónov – všetko preto, aby sa Harry a Meghan vyhli nežiadúcej mediálnej pozornosti. Jeden luxus tak vystriedali za druhý, keď sa presťahovali do ďalšej, tentoraz až 18-miliónovej obrovskej vily, kde na nich neustále dozerá Perryho súkromná domová ochranka.

Dom má vlastnú ochranku, ktorá Meghan, posadnutej bezpečnosťou a súkromím, určite príde vhod.
Dom má vlastnú ochranku, ktorá Meghan, posadnutej bezpečnosťou a súkromím, určite príde vhod.
Zdroj: Profimedia

Tento palác, ktorého pozemok má rozlohu 89-tisíc metrov štvorcových, má 12 kúpeľní a 8 spální. Práve na tomto mieste bohapustého prepychu malý Archie oslávil prvé narodeniny vo svojom živote.

Pokračovanie článku na ďalšej strane >>>