Sulíkovcom koaliční poslanci na utorkovom odvolávaní Roberta Kaliňáka vykričali, že ich predseda sa stretával s podnikateľom Mariánom Kočnerom. Dnes líder SaS vyšiel s pravdou von a opísal, ako ich vzťah začal. Za všetkým vraj má byť bývalý minister financií a neskôr dopravy Ján Počiatek.

Sulík prehovoril o svojom vzťahu s Kočnerom. Spojil nás TENTO človek!

Sulík sa mal podľa jeho slov s podnikateľom Kočnerom zoznámiť asi dva mesiace potom, ako sa v júli 2006 stal poradcom čerstvého šéfa rezortu financií, Jána Počiatka. Mal to byť práve on, kto ich zoznámenie inicioval.

Kaliňák proti Rajtárovi vytiahol silnú zbraň. O čo išlo?

"Ján Počiatek ma poprosil, aby som sa s ním stretol. To som odmietol, no dva dni, tri dni neskôr s tým došiel opäť a dosť naliehal. Tak som súhlasil a na stretnutie v jednej reštaurácii som si vyhradil 30 minút. Z toho boli nakoniec viac ako tri hodiny, lebo Kočner vedel všetko. Hovoril súvisle a to, čo hovoril zapadalo nielen do seba, ale aj do tých málo informácií, ktoré som mal ja," opisuje ich zoznámenie Sulík.

archív

Bývalý minister vec vidí úplne inak."Ja som stretnutie pána Sulíka a Kočnera neorganizoval, iba som ho sprostredkoval, pretože ma o to požiadali,"vyhlásil Ján Počiatek. Exminister dal údajne Sulíkovi len Kočnerove telefónne číslo.

Lajčák sa na program OSN sťažovať nemôže. Teplo a exotické tanečnice v Keni!

Sulík vyhlásil, že sa s podnikateľom Kočnerom stretol niekoľkokrát. Najprv náhodne, po vzniku strany SaS boli ich stretnutia čoraz častejšie. "V roku 2010 som sa s Kočnerom stretol asi 12 až 15 krát, väčšinou u neho doma a dôvod bol vždy ten, že Kočner veľa vedel a bol cenným zdrojom informácii," prezradil Sulík.

Ficove reči o Kiskových letoch majú dohru. Tvrdý odkaz od liberálov!