Je zvykom, že členovia britskej kráľovskej rodiny uverejňujú nové portréty svojich detí v deň ich narodenín. Nový portrét tentoraz zverejnila vojvodkyňa Kate, ktorá princa Louisa odfotila na bicykli. Kráľovská expertka z Austrálie Daniella Elser sa však domnieva, že za nevinnou fotografiou sa skrýva nekončiaca sa rivalita medzi Kate, princom Harrym a Meghan, informuje britský denník Mirror. 

>>> FOTO ako dôkaz, že Harry klamal, v galérii <<

Vo výbušnom rozhovore s americkou moderátorkou Oprah, ktorý otriasol základmi britskej monarchie, totiž Harry vyhlásil, že najväčšiu radosť mu po odchode z kráľovskej rodiny robia bežné veci, napríklad to, že jeho syn Archie môže jazdiť na bicykli. "Keď som bol malý, na bicykli som nikdy nejazdil," povedal Harry, čím narážal na prísne kráľovské pravidlá, ktorými sa musel riadiť celý život. Rovnako ako ďalších iných vecí, aj toto Harryho tvrdenie bola veľká lož.

Malý Louis, brat princeznej Charlotte (5) a Georgea (7), slávi už 3. narodeniny.
Zdroj: Getty Images

V roku 1988, keď bol ešte dieťaťom, zverejnil palác sériu fotografií, na ktorých jazdí dvojica bratov s princom Charlesom a Dianou na bicykli okolo zámku Balmoral. O rok neskôr zas boli Charles, Diana, William a Harry odfotení na bicykloch na súostroví Scilly v Anglicku.  "Vojvodkyňa Kate zrejme poslala svojmu švagrovi nenápadný odkaz prostredníctvom fotografie princa Louisa," napísala austrálska komentátorka Daniella Elser. 

Prečítajte si aj: