Slávna JLo a predstaviteľ Batmana Ben Affleck si povedali „áno“ počas okázalej sobotňajšej slávnosti. Hoci sa oficiálne vzali už asi pred mesiacom počas súkromnej ceremónie v Las Vegas, okázalosť si vynahradili hostinou a svadbou číslo 2 na ženíchovom 9-miliónom južanskom sídle v Georgii.

FOTO svadobných šiat Jennifer Lopez nájdete v galérii >>

Bývalá ryžová plantáž, kde v 19. storočí prekvitalo otrokárstvo, sa zmenila na miesto plné hodovania a zábavy. Prišli celebrity aj rodina, hostí privážali čierne SUV a po areáli obrovského sídla zase rozvážali turistické autobusy.

Všetko bolo skrátka „celebritné“ do poslednej nitky, vrátane nevestiných svadobných šiat. Tie počas večera vystriedala hneď tri, informuje britský denník Daily Mail, a všetky navrhol slávny módny dom Ralph Lauren. Ich cena sa odhaduje na najmenej milión dolárov za kus. Návrhár pritom nezvykne dizajnovať svadobné róby, no kto by pre JLo nespravil výnimku...

Každé jedny šaty boli pritom niečím výnimočné. Tie hlavné napríklad mali 6-metrovú, ručne šitú vlečku, a "našuchorená" sukňa podľa magazínu Vogue pozostávala z tisícky nastrihaných látkových vreckoviek a 500 metrov látky, ktoré následne dizajnéri ručne vyskladali do podoby sukne.

Ďalšie – tentoraz so štedrým dekoltom – obsahovali vyšívané krištáľmi značky Swarovski. Tretia kreácia bola zase bohato ovešaná perlami.

Ralph Lauren na svadbu však neobliekal len nevestu, ale v podstate celú ich spoločnú rodinu vrátane Bena a ich detí z predchádzajúcich manželstiev. Mladomanželia sa totiž pred 20 rokmi, tesne pred prvým pokusom o svadbu, rozišli a išli každý vlastnou cestou.

Medzi hosťami nechýbal napríklad herec a režisér Kevin Smith (druhý zľava) či Affleckov dobrý priateľ Matt Damon.
Zdroj: Ralph Lauren, On the JLo, Vogue

Obaja si založili rodinu s niekým iným, no nakoniec ich to aj tak priviedlo sebe; a na druhý pokus si už prstienky skutočne vymenili. V Georgii sa však po svadbe dlho neohriali a v súčasnosti si už užívajú druhé kolo medových týždňov v Taliansku, píše Daily Mail.

Mohlo by vás zaujímať: