S filmami o živote bývalej kráľovskej dvojice sa akoby roztrhlo vrece. Ruku k dielu však pridal aj samotný Harry, ktorý sa rozrečnil v päťdielnom dokumentárnom filme s americkou moderátorkou Oprah Winfrey (67). Tej princ prezradil aj tie najväčšie tajomstvá z detstva a zaspomínal si aj na svoju zosnulú matku princeznú Dianu. Nový film s názvom Únik z paláca sa začal nakrúcať minulý týždeň v kanadskom Vancouveri a dokončený by mal byť na jeseň 2021.

NOVÉ ZÁBERY Z FILMU V GALÉRII

Na najnovších záberoch z nakrúcania vidieť celú filmovú rodinku aj s malým Archiem, ako sa prechádzajú na pláži. Zdá sa, že vo filme sa budú odohrávať aj scény, ktoré vojvoda a vojvodkyňa nakrútili sami a následne ich poskytli médiám. Filmoví Harry a Meghan vyzerajú takmer ako skutočná kráľovská dvojica, nehovoriac o malom Archiem. 

Princ Harry a Meghan Markle na kráľovskom turné.
Zdroj: PROFIMEDIA.SK

Ďalších členov kráľovskej rodiny stvárnia vo filme Jordan Whalen ako princ William, Laura Mitchell ako Kate Middleton, Steve Coulter ako princ Charles, Maggie Sullivun ako kráľovná Alžbeta II., Melanie Nicholls-King ako Doria Ragland, Bonnie Soper ako princezná Diana a Camillu si zahrá  britská herečka Deborah Ramsay. 

Prečítajte si aj: