Viac FOTO nájdete v galérii článku TU!

Je to oficiálne. Jeff Bezos a Lauren Sanchez sú zasnúbení. Šéf Amazonu požiadal svoju partnerku o ruku na svojej súkromnej jachte, ktorej cena sa odhaduje na neuveriteľných 500 miliónov dolárov. Dvojica počas víkendu podľa očitých svedkov vôbec neskrývala svoju radosť z novej kapitoly ich spoločného života. Práve naopak. Na palube luxusného plavidla si vychutnávali spoločné chvíle plné nežností, bozkov a romantiky.

Na snímke americký podnikateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Amazon.com a Blue Origin Jeff Bezos.
Zdroj: Evan Agostini

Napriek tomu, že sa Lauren snažila schovať svoj zásnubný prsteň pred očami verejnosti, fotografom sa podarilo urobiť niekoľko záberov obrovského diamantu, ktorý aktuálne zdobí jej ruku. Podľa portálu Page Six môže mať prsteň s obrovským diamantom až dvadsať karátov a jeho hodnota nebude nižšia ako 2,5 milióna dolárov.

S exmanželkou Mackenzie má Bezos štyri deti.
Zdroj: Profimedia

Dvojica sa v sobotu objavila dokonca aj na premiére filmu „Killers of the Flower Moon“ na filmovom festivale v Cannes. Lauren však na červenom koberci na ruke prsteň nemala. Podľa všetkého si tak dvojica chcela nechať zásnuby istý čas len pre seba. Podľa informácií portálu sa Bezos k tomuto kroku odhodlal po ich 5-ročnom vzťahu.

Ich románik sa začal v čase, keď sa Bezos a jeho exmanželka odlúčili. Mackenzie Bezosová napokon počas rozvodu získala majetok vyše 31 miliárd dolárov. Po boku miliardára ju rýchlo nahradila tmavovlasá kráska - reportérka a moderátorka spravodajstva Lauren Sanchez.

Tá sa nijako netají nielen láskou k Bezosovi, ale ani láskou k plastickým operáciám. Budúca pani Bezosová sa môže pochváliť plnými perami aj bujným poprsím.

Prečítajte si tiež: