Takú svadbu v Ríme ešte nezažili! V sobotu sa na talianskom hrade Aldobrandini stretla celá talianska smotánka. Aj keď bol vstup pre novinárov do hradu zakázaný, niektorí hostia predsa len dali nahliadnuť za jeho múry prostredníctvom sociálnych sietí. Azda viac než samotná výzdoba zaujali hostí nádherné róby, ktoré nevesta vystriedala počas svadby, ktorá mimochodom trvala dva dni.

FOTO: VŠETKY ŠATY NÁJDETE V GALÉRII

Lady Kitty, ktorá je dlhoročnou ambasádorkou módnej značky Dolce Gabbana, vystriedala 5 nádherných šiat. Tie ako inak vytvorili návrhári práve spomínanej značky. Hlavnou a zároveň tou najnoblesnejšou róbou boli čipkované svadobné šaty s dlhou vlečkou, ktorými by rozhodne prevalcovala aj svadobné šaty vojvodkyne Kate či Meghan.

Svadba princa Harryho a vojvodkyne Meghan.
Zdroj: WPA Pool
Svadba Kate a Williama.
Zdroj: Chris Jackson
Anketa
Ktoré svadobné šaty sa vám páčia najviac?

Na rozdiel od vojvodkýň, ktoré si počas svojich svadieb uctili princeznú Dianu buď korunkou, alebo výšivkou na šatách, si Kitty svoju zosnulú tetu neuctila. Na jej veľkom dni sa dokonca neobjavil ani jej otec, brat Diany, Earl Spencer, údajne pre pandemické opatrenia.

Svadba sa konala v Ríme, na hrade zo 17. storočia.
Zdroj: Ernesto Ruscio

Okrem svadobných šiat sa Kitty predviedla aj v ďalších róbach, ktoré pre ňu ušil špeciálne dom Dolce Gabbana. Jedny z nich, čisto biele s dlhou vlečkou, boli takmer podobné tým svadobným, avšak na samotnom konci boli zdobené ručne vyšitými farebnými kvetmi, ktoré boli posiate malými krištálikmi. Za reč určite stoja aj tyrkysové šaty s kvetmi, ktoré mala oblečené na slávnosti deň pred jej veľkým dňom. Podľa britského denníka Daily Mail ušil módny dom Dolce Gabbana šaty nielen pre ňu, ale aj pre niektorých hostí.

Viac na Pluska.sk: